Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzem a depresszió tüneteit...

Érzem a depresszió tüneteit magamon. Valaki segítene? Csak beszélgetni legalább. Esetleg van itt pszichológus?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 22:11
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Hány éves vagy? sulizol?melózol? mesélj magadról... hátha segíthetek picit:)
2012. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, suliba járok.
2012. szept. 28. 22:45
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez súlyos depresszió szerintetek? Fentebb leírtam picit bővebben.
2012. szept. 28. 22:47
 14/21 anonim ***** válasza:
Az hát.
2012. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint érdemes lenne pszichiáterhez fordulnod. A gyógyszeres kezelés hosszú is lehet, lassan, hónapok alatt alakul ki a hatása, de még így is fényévekkel gyorsabb, mintha magadtól próbálnál kijönni a depresszióból.
2012. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
hát legalább még sírni tudsz,valaki azt sem tud már egy idő után. Én állandóan sírok de nem a depi miatt csak minden máson:D A tv az borít ki mindenen képes vagyok sírni:D na az a lényeg, hogy kell találj valami olyan dolgot ami felvidít vagy elég ha csak lefoglal és nincs időd sírni. Miért nem keresel valami melót? ott még barátaid is lehetnek pénzt is kereshetsz. vagy valami új hobbi ilyenek nem érdekelnek?
2012. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

De érdekelne. Szeretnék eljárni úszni, meg ilyenek. Az megnyugtató számomra.

Amúgy meg ha véletlen valami társaságba kerülök akkor mintha elfelejteném ezeket a dolgokat, azt vettem észre. Szóval tényleg elég lenne megpróbálni többet barátkozni, és társaságban lenni?

2012. szept. 28. 23:01
 18/21 anonim ***** válasza:
Tánciskola.
2012. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
aham ha van rá lehetőséged és időd akkor mindenképp találkozz emberekkel, mert életcélt ad: reggel fel kell kelni mert ő már vár és már van valaki aki RÁD GONDOL ÉS IDŐT fordít rád! ez nagy dolog ebben az önző világban!!és ez jó érzéssel fog eltölteni! és ne húúzzzd! menny úszni!
2012. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én nekem is van ilyen problémám, én is pont így érzem magam. Ha gondolod írhatsz nekem. Nem ígérem hogy tudok segíteni de nekem is jól jönne ha beszélgethetnék ezekről valakivel.
2012. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!