Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzem a depresszió tüneteit...

Érzem a depresszió tüneteit magamon. Valaki segítene? Csak beszélgetni legalább. Esetleg van itt pszichológus?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mik azok?
2012. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyedül érzem magam. Sírok minden nap, minden percben tudnék. Nincs életkedvem. Semmi nem érdekel. Nincs kedvem semmihez.
2012. szept. 28. 22:23
 3/21 anonim válasza:
Hasonló dolgok itt is vannak. Engem az ország helyzete az ami minden nap elkeserít, felkelek elolvasnám az újságot de már nem veszem meg mindig mert mindehol éhezés betegség szegénység bla.......
2012. szept. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
En szivesen beszelgetek veled...
2012. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nincs senki a közeledben? Barát/ barátnő, esetleg családtag?

Semmiképp se hagyd el magad! Tarts egy kis önvizsgálatot, miért érzed így? Talán kiváltotta valami, ami felett elsiklottál, gondolkodj egy kicsit! Ha meglesz az ok, ott a felszín alatt, akkor könnyebb lesz rajta segíteni! Kitartás! :)

2012. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Sajnos senki. Szüleim rám se hederítenek. Barátaim nincsenek. Nem is tudok kialakítani kapcsolatokat. Nem járok társaságba, mert nincs kedvem..

Ami igazán kiborít ez a családi helyzet.

2012. szept. 28. 22:37
 7/21 anonim válasza:
annál nincs rosszabb és sajnos ebben a legnehezebb segíteni is. Én 22év után sajnos csak beletörődni tudtam azért amilyenek...nálatok mi a helyzet?
2012. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Van valami kiváltó oka? Melyek azok a gondolatok, amik miatt sírva fakadsz? Mióta érzed magad depressziósnak? Van-e étvágytalanságod, álmatlanságod, esetleg inkább túl sokat eszel vagy alszol? Vannak öngyilkossági gondolataid?

Ha ez már orvosi értelemben vett depresszió, és tényleg ki akarsz belőle kecmeregni, akkor ahhoz gyógyszeres kezelés is kell a pszichoterápia mellett. Nem lesz elég egy fórumos beszélgetés.

2012. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Anyám a cigi meg a hasonlók. Apám meg a nőjével van elfoglalva. A nő csak röhög rajtam. :(
2012. szept. 28. 22:41
 10/21 A kérdező kommentje:
Az egyedüllét. Mindig az a gondolat van előttem, hogy olyan egyedül érzem magam. Így minek élek. Nincs étvágytalanságom, sőt ennék és ennék. Aludni is tudok. Csak sírva alszom el általában. Napközben olyan nyomott vagyok, és szomorú.
2012. szept. 28. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!