Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal? 18/L

Mit kezdjek magammal? 18/L

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és korábban már írtam hasonló témában, de hiába próbáltam megfogadni az akkori tanácsokat, egyszerűen a fekete szenny egyre jobban rátelepszik az agyamra és fojtogat. Teljesen elvesztettem a motivációt az élethez, mert nem elégszem meg semmivel sem, amit kínálni tud. Korábban kalandokat akartam és szórakozást, de most nincs más, mint felkellek, bemegyek a suliba, ott adnak még pár pofont az önbecsülésemnek majd haza jövök, tanulok, gépezek, majd alszom. Minden egyes nap ez van. Ha el akarok menni az folyton egy hatalmas tortúra, mert hiába vagyok 18 éves, anyám és apám félt és hatalmas veszekedések vannak belőle. A végén már kedvem sincs kimozdulni, de itthon rémes, mert hiába szeretnek, a család tagjaim is rettenetesen elégedetlenek: folyton ordibálnak és csúfolódnak. A családom gyakran megaláz és ők ezen még jókat is kacagnak, hogy vérig sértenek, persze nekem tartanom kell a pofámat.


Utálom magamat a személyiségemet, mert számomra nagyon unszimpatikus vagyok, viszont félek, hogy tönkre teszem a jövőmet, ha hagyom, hogy belefulladjak, az elégedetlenségbe.



2012. márc. 2. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal összetettebb a dolog minthogy egy netes fórumon meg lehessen válaszolni. Mindenképpen kérd mielőbb szakember segítségét!!!! Elmész a háziorvoshoz és megkéred, hogy utaljon szakemberhez, mert úgy érzed, hogy a lelki problémáidat nem tudod egyedül megoldani. Tedd meg ezt mielőbb!!!!
2012. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezt ugye meg lehet oldani anélkül is, hogy a szüleim tudomást szereznének róla?
2012. márc. 2. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
18 évesen már semmiről nem kell tudniuk. Már persze jogi értelemben.
2012. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!