Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, két éve érettségiztem,azóta itthon vagyok, de már nagyon unom. Nem tudom mit kezdjek magammal, unatkozom, el akarok innen menni, de nem tudom hova és kivel. Egy kis városban lakom, de nagyvárosi életet akarok, de egyedül nem fogok költözni, meg nem is engednék a szüleim. Az a baj, hogy zárkózott vagyok és nem szeretek sehova menni egyedül. Tudom, hogy önállóbbnak kéne lennem. Nincs semmi célom, nem tudom hogy mit kezdjek magammal. Szeretnék valami tök jó munkát, de egy érettségivel nem sokra vihetem. Főiskolára nem szeretnék menni, mert nem látom sok értelmét. Lehet tanulnom kéne valamit, de ha jelenkezem suliba, akkor hajnalban át kéne buszoznom Debrecenbe, este meg vissza, mert nem biztos, hogy olyan sulit találnék, ahol van koli. Meg nem is szeretnék kolis lenni.Dolgozni szeretnék, megvan bennem a vágy, hogy valami jó dolgot csináljak. De nem tudom mit csináljak vagy hova menjek. Egyébként a vendéglátás érdekel,szeretnék majd egy saját kávézót nyitni, ha lesz annyi pénzem.Tanácstalan vagyok, nem tudom mit kezdjek magammal. Barátaim nincsenek, csak netes kapcsolataim, de messzi laknak. A suliból nem maradtak meg a kapcsolatok.Unom már, hogy mindenki éli a saját kis életét, én meg itthon ülök. :( Segíts! Mit kéne tennem?
2011. márc. 16. 21:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem. Tanácsokat kértem nem kritizálást.
2011. márc. 18. 16:00
 12/19 anonim ***** válasza:
Próbálj elhelyezkedni vendéglátásba, oda nem mindig kell képesítés, lehet hogy utána támogatnák is a tanfolyamot, hogy meglegyen a szakmád. Ahhoz, hogy kávézót nyiss kell a tapasztalat! Sok sikert!
2011. ápr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszönöm. Végre egy értelmes válasz...
2011. ápr. 16. 12:26
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, te akkora gyökér vagy.. várd meg míg kapsz olyan értelmes választ, amitől majd valaha kezdesz valamit az életeddel..
2011. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Végül kezdtél vmit magaddal?
2013. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted, mintha csak én írtam volna, annyi különbséggel, hogy most 1 képzésen vagyok, Debrecentől odébb, kávézón még nem gondolkoztam, bár a vendéglátás engem is érdekelne :D és van pár barátom, csak nekik is megvan a saját életük ( elég ritkán találkozunk ). Válaszolni már felesleges, 3 év alatt már biztos történt sok minden.. :)
2014. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Na miújság, hogy alakult az életed?
2016. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 riserhole válasza:

Aki azt mondja hogy lusta vagy még hogy lődd magad fejbe az egyszerűen irigy vagy csak egy kuki mert neki melózni kell amíg te gindolkodhatsz hogy mit akarsz. Amíg van lehetőséged gondolkodj. Vagy keress egy fél egy pszichológust és deritsd ki hogy nem e valami kezdődő depresszió van e kialakulóban.

Amúgy engem kb nem érdekel semmi. Ami még igen annál tisztában vagyok hogy bármennyire szeretem nem fogok tudni kezdeni vele semmit mert maximum magamnak oromszerzesbol uzhetem a dolgot. De az h én akár napi 8 órában valakinek a csicskaja legyek eladva az életem par Ft ert... Kösz nem. Meg probalhatod meg hogy bepakolsz egy kis hátizsákba és útnak indulsz. Én ezt fogom tenni nemsokára. Itthagyok mindent és az egyedüli dolog amit sajnálok hogy mindenkit is. De hát mivel jobb hogy unalmamban halok meg valami ez által eloidezett betegségben vagy valaki esetleg megöl útközben. Utóbbinál legalább elmondhatom hogy nem otthon ültem. Pacsi

2020. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Annnyira kiváncsi lennék, hogy ennyi év elteltével hol jársz az utadon. Ha esetleg ide tévednél örömmel olvasnám “most épp miujsag veled”.
2020. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!