Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 10 szem Xanax tablettám van,...

10 szem Xanax tablettám van, hogyan hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Röviden a történet: anyám nagyon régóta szedi (neki sem szakorvos írta fel), és rászoktatott engem is.

(Válásomkor, támogatás helyett belémerőszakolta a gyógyszert.)

De nem is ez a lényeg.


Szedegettem össze-vissza, mert valójában nem akartam, de ő azt mondta álljak be reggel-este 0.25 mg-ra. Hallgattam rá, viszont én abba akarom hagyni, kb. háromszor megpróbáltam az elmúlt pár hónapban.

Idegesnek éreztem magam nélküle, ezért újra bevettem.

Viszont a legutóbbi kísérletnél 2-3 nappal az abbahagyás után annyira rosszul voltam, hogy azt hittem mentőt kell hívnom.


Viszont nem tudom, hogy ez elvonási tünet volt-e, vagy idegösszeomlás, mert anyám mérgező viselkedése miatt már öngyilkossági gondolataim vannak.

Egyre rosszabb állapotban vagyok, sokszor hallucinálok és nem emlékszem szinte semmire.


Szóval: én nem akarom, hogy többet adjon nekem abból a gyógyszerből.

Mostanában már reggel-este 0.5 mg-ot szedtem, mert nem bírom itthon.

Ma megfeleztem 2 x 0.25-re.

Vagyis 9 szem van még.


Hogyan osszam el, hogy ne legyek rosszul? Még 3 napig így, aztán csak reggel? És végül semmi?

Vettem Valeriana Harmony Nightot helyette.


tegnap 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Attól függetlenül még szarabbul leszel az elvonástól, hogy már most is szarul vagy.
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Pár napig még szedem így, aztán az estit kiváltom valerianaval.


Muszáj, mert rosszul vagyok, nagyon.

És el kell szabadulnom itthonról, mert már olyan gondolataim vannak amiket le sem merek írni. És ilyen állapotban nem tudok talpra állni.

tegnap 22:43
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Azért ne csodálkozz, hogy ha hirtelen elhagyod/csökkented a nyugtatót akkor borzalmasan leszel, kb garantált. Valeriana semmit nem szokott segíteni egyébként, még placebonak sem lesz jó.
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire szarul vagy akkor pszichiterhez kéne menned, nem a muterodnak kéne a gyógyszerezésedet kitalálnia.
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem kell pszichiáter, el kell költöznöm itthonról.
tegnap 22:51
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon veled érzek! Nálunk is ez van. Lassan egy éve váláskor hazaköltözés, azóta szinte totál ugyanez..😥
tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16, akarsz privátban beszélgetni?
tegnap 23:28
 18/18 anonim ***** válasza:
2 és fél éve szedem, utobbi hónapokban eléggé megszaladtam vele 100db 20 nap volt kb. és nem írtak fel miatta egy ideig, azthittem szarul fogom kezelni de pár nap depi után jól voltam, alvásom volt rossz egy ideig de ennyi, fejben dől el főként
ma 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!