Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért törnek rám remegések?...

Miért törnek rám remegések? Miféle pánik ez?

Figyelt kérdés

Folyton ha megyek valahova elkezdek remegni,de csak enyhén és ájulás érzésem lesz. De pl ha tudom,hogy sokáig ott leszek egy bizonyos helyen akkor egész testem elkezd remegni és a hangom is. Ma pl az történt,hogy ott voltam a kasszánál és nagyon elkezdtem remegni,egész testem,hangom,amikor oda adtam kasszásnak a pénzt egész kezem annyira remegett,hogy inkább az aprót vissza se kértem,azt mondtam hogy hagyja csak,mert szinte nem bírtam elvenni.És még rá fél órára is remegtem otthon,de csak enyhén.Mitől lehet ez?

Mikor gyerek voltam akkor is mikor iskolával mentünk valahova folyton rossz volt a közérzetem,de ha már jöttünk vissza fele akkor tök jól éreztem magam.

Ez valami menekülési kényszer lehet?



ma 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szornogás. Érdemes lenne kezelni.
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is szorongás, mielőbb keress egy szakembert aki segíteni tud!
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

remegés: stressztünet


(általában fel nem dolgozott, amit szorongásnak neveznek)

ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!