Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek soha nem volt még...

Akiknek soha nem volt még pánikérzésük, nem éltek át kisebb vagy nagyobb pánikrohamot azoknak mi a titkuk?

Figyelt kérdés

szept. 10. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha valami kellemetlen szituációba kerülök, akkor uralkodok magamon. Erősnek kell maradni.
szept. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
ez ami az egyesnek, én irányítok nem a félelmeim
szept. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Lehet volt,csak nem tudják,hogy az volt
szept. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Lehet volt, de valószínüleg nem tudják miez, nem tulajdonítanak neki nagyobb jelentőséget
szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem stresszelünk feleslegesen
szept. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Stresszelős vagyok, de még sohasem volt pánikrohamom. Ilyen esetben valószínűleg dolgozik az adrenalin.
szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 2 éve volt egy. De akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget mert csak pár perc volt az egész és nem gondoltam hogy az egy roham volt. Tavaly nyáron volt egy elég durva pánikrohamom amivel be is vittek a sürgősségire, a mentőben esett le hogy nekem már bizony volt egy ilyen csak enyébb. Szóval én is csak azt tudom mondani hogy biztos van olyan aki nem tulajdonít neki nagyobb figyelmet aztán el is felejti.
szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Vagy alapvetően egészségesek, vagy más módon mutatkoznak tünetek. Nálam például a szorongás-depresszió-üresség váltakozik folyton, nagyon ritkán be tudok szorongani mondjuk egy tömegközlekedési eszközön, de ennyi. Nem vagyok jobb meg nem feltétlenül könnyebb azét, hogy nincs pánirohamom, igaz, azért annak örülök, hogy legalább ezzel nem kell küzdenem.
szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!