Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akivel nem...

Van itt olyan akivel nem tudott semmit kezdeni pszichológus? Esetleg még nagyobb kárt okozott neki hogy felfedte a valóságot előtte és nem tudta feldolgozni?

Figyelt kérdés
pszichológus, nem tud kezdeni semmit, valóság felfedése,

#pszichológus #kárt tesz #nem tud feldolgozni
jún. 26. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Igen, már vagy a 6 pszichológusom nyűvöm, pszichiátrián is voltam, gyógyszereket is szedtem, semmi nem segített
jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Velem se tudnak. De csak anyagi kár ért, másféle nem. Nem zavar, hogy elmondtam nekik bármit is, amúgy tuti egyik se emlékszik már belőle semmire. Egész nap ezeket hallgatják, rengeteg embertől. Másrészt meg megvan nekik a saját életük, párjuk, családjuk, nem azon kattognak, hogy fú az a Zsuzsi, aki fél éve járt hozzám, hogy összeveszett az apjával, jó ég!
jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon rossz volt, rontott rajtam, a második viszont már tudott segíteni
jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
#2 külföldi fórumokat olvasva, nem úgy tűnik, hogy igazad van. Tájékozódj.
jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: forrás?
jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!