Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utóbbi időben egyre többet...

Utóbbi időben egyre többet foglalkozok a mentális egészséggel, kezdek összezavarodni néha, milyen tanácsot tudnátok mondani? Többi lent

Figyelt kérdés

Jártam pszichológushoz is, előadásokra járok, könyveket olvasok, pszichológusokat követek közzösségi médián és minden napomban benne van.

Azt kezdem érezni hogy kezdek mindennapot úgy megélni hogy mindent elemezni probálok magammal és a környezetemmel kapcsolatban és néha már bele lehet ebbe őrülni.


Depresszióvval küzdök és a célom az volt hogy rendbe tegyem maga, de át estem a ló túl oldalára.


Van valakinek hasonló élethelyzete? De bármilyen tanács tipp jöhet :D



ma 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vissza belőle. Persze ha találsz valamit, ami tényleg érdekel, akkor nézd meg/olvasd el, de nem kell napi szinten ezekkel foglalkoznod, mert így nem is csoda, hogy arra állt rá az agyad, hogy mindent és mindenkit elemzel. Keress más témákat is, ami érdekel, ne mindig ezzel foglalkozz. Illetve nem is kell minden könyvnek és tartalomnak ismeretterjesztőnek lennie, keresd meg az egyensúlyt.
ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régebben sok fantasyt olvasam, de mára nem tud lázba hozni semmi más témájú könyv, és még olvasom ezeket tökre izgatott vagyok aztán ha vége egy könyvnek ürességet érzek még nem kezdek el egy újat, még ezeket olvasom olyan érzés mint ha nem lennék egyedül, tudom butaságnak hangzik
ma 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!