Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megy valaki nyugtatótól való...

Megy valaki nyugtatótól való megszabadulás vagy egyéb mentális probléma miatt kórházba?

Figyelt kérdés
Én úgy néz ki,hamarosan menni fogok nyugtató gondok miatt,voltam már sok kórházban és esetleg van kérdésetek vagy szeretnétek beszélgetni,itt vagyok...

ma 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Szio en is szorongok nem voltam meg dokinal vele. Mot kaptal ra attol jobb lett ?
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia,

én több gyógyszert kaptam már,de mindig csak frontinnal vagyok jól,de sajnos nagyon sok tablettával csak.Ezért került szóba a kórház ismét.

Hogy érzed magad? Milyenek a napjaid a szorongással,változott valami miatta?

ma 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben mit csinálnak veled a kórházban?
ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig a nagy mennyiségű gyógyszer helyett a hosszabb hatású rivotrilt kaptam amit kb. a 3.héten elkezdenek csökkenteni,elképzelhető hogy van már pluszban leszokást segítő gyógyszer is,én most már úgy vagyok vagy leszek,hogy elején megkérdezem,mi,hogyan várható,milyen gyógyszerekkel és maga a terápiám hogyan fog felépülni.Csoportterápiák szoktak lenni,beszélgetés a problémákról(itt csak azt szükséges elmondanod ami számodra még nem jelent kellemetlenséget,szoktak lenni tásrsasjátékok,amik szerintem tök jók,vidámak.Sok helyen pszichológusok is segítik a terápiát,tesztkérdések kitöltésével aztán kielemzéssel,közös beszélgetéssel,nálam ilyenek voltak.
ma 15:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha bármilyen kérdésed van,bátran kérdezz,sajnos sok helyen voltam és nagyon sok mindent megéltem
ma 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden nap szorongok. Nekem az extra szíverréseim miatt alakult ki mindig azt hiszem szívinfarktust kapok... minden nap ez miatt szorongok. Dokinal meg nem voltam frontint irt a hazidokim meg nem megyek el 0.25 mg neha be veszek belole
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Együttérzek veled de ez a kellemetlenség sikeres folyamathoz és felépüléshez tud vezetni.

Azt gondolom,hogy háziorvoshoz érdemes lenne elmenni és kérni pár fontos vizsgálatot.pl.Vérvétel,EKG,szívultrahang de ezeket ők tudják,miket érdemes elvégeztetni azárt,hogy az esetleges problémás működéseket kiszűrjék.Ha tippelnem kéne nálad 99°% semmi gond csak azért érzek így mert sokan vannak így mint te én én korábban beletartoztam ebbe a körbe.De a vizsgálatok szükségesek hogy biztonsággal ki lehessen zárni bármi problémát.Elárulom,én is ugyanezekre a vizsgálatokra megyek mint te főleg azért hogy biztosra menjek,rendben vannak a szerveim,ezek szükségesek mindenkinél de az fontos,hogy a vérvétel után azonnal futok ki az épületből mint a leggyorsabb puskagolyó férfi létemre,de ez van,a vizsgálatok meglegyenek,ez a lényeg.

Bíztatlak,ha van bármi félelmed,aggodalmad akár vizsgálat előtt,érdemes már otthon megtanulni egy rövid légzéskontrollt amitől 2 perc alatt meg tudsz nyugodni.Másodsorban amíg várakozol,az csak egy "korlátozott idő"ami eltelik és mehetsz is haza.Én ugyanígy leszek,zenét hallgatok,olvasok és elszalad az idő.Remélem kezdesz bátrabb lenni

ma 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok...köszönöm a válaszod, remélem sikerül egy életre letenned. Szorongásos vagyok, de inkább tűrök, mint hogy emeljem a gyógyszert. Azért a Rivotrilról se könnyű lejönni.
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En voltam teljes kardiologia kivizsgalason egeszseges a szivem az extrak vannak megis szorongok miattuk
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!