Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy össze vagyok...

Normális hogy össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

Folyamatosan pörög az agyam hogy a kapcsolati problémát amit korábban is éreztem nem e én fújtam fel és valójában nem is akkora baj vagy nem is áll fennt a probléma.. De akkor nem " jött volna fel bennem " és nem éreztem volna hogy gond. Nem tudom hogy ezzel a gondolattal nem e csak magam előtt is védem és kimagyarázom barátnőm vagy az egesz helyzetet csak próbálom megmagyarázni.


(Mert egy egy ilyen beszélgetés után akkor barátnőm figyel amiket problémanak érzek, de aztán vissza áll minden a régiben, 2x 3x is ez volt.)


A kapcsolati gondok miatt járunk szakemberhez is.

Nagyon össze vagyok zavarodva..


aug. 27. 20:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
74%
10 elpocsékolt év. Még hányat akarsz? Húszat? Az egész életedet? Csak 1 van belőle, jól vigyázz! Nem, nem fogod megnevelni a barátodat. Mikor ébredsz már fel?
aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Jól értettem, hogy a lakásból, vagyis a szüleid lakásából küld el téged?

Volt egyeltalán nagy szerelem, vagy csak összejöttetek, adott volt a lakás, hát összeköltöztetek, majd csak lesz valahogy alapon.

Az a gyanúm, hogy alaposan manipulál téged, légy résen!

aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Szerintem nem manipulálja, le se szarja. Dagonyázik a melegben, mert látja, hogy nem dobják ki.

Kislány, az emberek túlnyomó többségének nem az első kapcsolata a végleges! Ismerkedj meg egy fogalommal: szakítás. Aztán majd lesz másik. Kivéve ha addig késlekedsz, amíg kiöregszel.

aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Én pasi vagyok.


Hát nem biztos hogy szó szerint gondolja mikor elküld.

Nagyon vagdalkozik hogy épitkezzunk stb vagy haladjunk valamerre miközben ő nem töri magát hogy plusz pénze legyen , pedig esélye van, csak kényelmes..eztvis otthonról hozza, csak nem veszi észre hogy ez a színvonal amin él nem 8órából lehet elérni

aug. 28. 23:05
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok. De én annak q híve vagyok hogy mentsük meg amit lehet és ne egyből eldobjuk..
aug. 28. 23:07
 26/41 anonim ***** válasza:
74%
Hát az "egyből"-től elég messze vagy, ha minimum 3 éve nyüglődsz. Magyarul azt hiszed, hogy úgyse fogsz kelleni senkinek, ő meg már legalább van. Meg kéne mozdulnod! Te pont ugyanolyan kényelmes vagy, mint amivel a barátnődet vádolod.
aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Most kipanaszkodtad magad, ettől kicsit megkönnyebbültél.

Többet te sem akarsz, mert azért meg kellene mozdulnod -ahogy előttem írták. Az önbizalmad pedig már a béka feneke alatt van, ennek a kapcsolatnak az is áldozatul esett.

aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Az is egy régi mondás amúgy, hogy másik embert megváltoztatni nem tudod. Max. magadat, hogy hogy viszonyulsz hozzá. Avagy megszoksz vagy megszöksz. Én is megjavítás párti vagyok, ám egyedül nem megy, ha ő nem akarja és nem hagyja magát, szembesítened kell a tettei és a tettei hiányának a lehetséges következményeivel, akár pár hetente, ha újra visszaesik a tunyulásba, komolyan! Mondd el, hogy neked ez így nem jó és hogy a semmittevésével elüldöz téged magától.
aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
30%
És ezt így ismételgesse pár hetente a sírig. Teljesen logikus ... Évek óta ezt csinálja, 28-as!
aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
28as elmondtam, részben ezért is járunk szakemberhez. De csak fellangolásai vannak..
aug. 30. 10:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!