Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ebből kiút?

Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap azt hiszem egy idegösszeomláson voltam túl... Az előzmények, ismerkedtem egy nővel a napokban, minden szép volt, és gyönyürű, két randink volt, tartalmas beszélgetéseink voltak, hasonló érdeklődési köreink voltak, hasonlóan tekintettünk a jövőre, rengeteg dologban hasonlítottunk, gondoltam, megtaláltam azt akit kerestem mindig is...

Aztán a második randin, ahol voltunk, felmentünk a közeli kastélyba, ahol van egy gyönyörűen kivilágított óra, ott megcsókoltuk egymást, és utána fogtuk egymás kezét... Ez volt három napja...

Aztán mondta, hogy lassítanunk kellene, lehet, túl gyors voltam a dolgokkal, de nem érezte azt az áttörést, de akart még egy harmadik randit. Nagyban beszéltük meg a randit, amikor is, mondta el kell mennie egy barátnőjével találkozni, de egész nap olyan fura volt...

Azelőtt mindenről is beszélgettünk, utána pedig már egyre többször nem írt, mintha ignorált volna, vagy a fene sem tudja.. Végül tegnap kiderült, egy másik pasival volt randija... És vele érezte azt a szikrát... Ha ez nem lett volna elég, az utóbbi időben folyamatosan kosaraztak ki...

Miután elolvastam amit írt, nem akart több randit, be szeretné fejezni, maradjunk csak barátok. Igen, de nagyon közel engedtem magamhoz, olyan témákról is beszéltem, amikről szinte soha senkinek nem beszélek, mert minden egyes alkalommal felzaklat. Neki beszéltem róla, mégbíztam benne...

Ezek mellett a munkahelyemen egyre több stressznek vagyok kitéve, a főnököm folyamatosan keresi a hibákat a munkámban, folyamatosan ki akar oktatni... egyre többször hozzám se lehet szólni a munkán, káromkodom, ideges vagyok...

Ha ez még nem lenne elég, az autóm sokadjára is szerelésre szorul, az utóbbi egy évben már nagyon sokadszorra...

Miután minden kiderült, idegileg összeomlottam. A sírást a dűh váltotta, olyannyira, hogy az asztalt vertem teljes erőmből.

Azóta pedig folyamatos sírógörcsök jönnek rám... Nem látom hol a helyem, mi a célom ezen a földön... Nem látom az életem értelmét...

Tegnap szinte egész nap otthon ültem... Aztán elmentem abba a városba, ahol találkoztunk... Még rosszabbul lettem... Leültem arra a padra, ahol legutóbb láttam, fogtam a kezét... Bőgtem, mint egy kisgyerek...

Egyre csak olyan gondolatok járnak a fejemben, meg akarok halni...


Köszönöm, hogy elolvastad...


24F



aug. 26. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia, remélem jobban vagy kicsit azóta! Maga a szituációra reagálva, egyáltalán nem hibáztatásból de lehet a lány is megérezte rajtad, hogy nem vagy harmóniában Önmagaddal. Közhely, de ha valaki kiegyensúlyozott, arra jobban tapadnak. Szóval szerintem magadat kell most helyretenni, a környezetedtől függetlenül. Ne várd a visszacsatolást főnöktől vagy lányoktól, hogy Te értékes ember vagy! Oda kell eljutni, hogy a negatív élmények ellenére elhidd, hogy ami vagy, amit gondolsz az értékes! Nem akarok magas lóról beszélni, nekem a mai napig nem sikerült ez sajnos. Aztán ha már úgy érzed, hogy a magány se kifejezetten negatív mert kibékültél önmagaddal, azt megérzi a másik fél is. És igaza van az előttem írónak, kitárulkozni ráérsz. Annak add át a gondolataid, érzéseid, akinél biztosan tudod, hogy megérdemli vagy akinél lekakkantod mit gondol rólad. Fel a fejjel, lesz ez jobb is. A munkahelyi környezet nem biztos :D de azt is lehet más hozzáállással. Az idegösszeroppanásod ne szégyelld, legalább egy szelepet kiengedtél. Van aki addig gyűjti a feszültséget, hogy tragédia a vége. Szóval igen, szakember segítsége és sok önfejlesztés, munka vár rád! De erős vagy hidd el! :)
aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia. Fogjuk rá, azóta valamennyivel jobban vagyok, de nem teljesen. Naponta, egyszer-kétszer még mindig rám jön a sírás. A leírtak óta bejelentkeztem egy pszichoterapeutához. Kedden megyek hozzá. Elkezdtem kiírni magamból a fájdalmas emlékeket. Vettem másik autót. A munkahelyemen bejelentettem, szeretném, ha áthelyeznének egy másik, nyitott pozícióba, februárban elkezdem Óbudán az MSc-t, kellenek a hétvégék.
aug. 31. 10:10
 13/14 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld pacsi! :)
aug. 31. 10:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Nagyon érdekesen írsz, jól fogalmazol. Nagy kár lenne érted. Ne akarj meghalni, kérlek!


Szép élményekben lesz még részed, meglátod.

szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!