Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió,szorongás,pánikbete...

Depresszió,szorongás,pánikbetegség van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ebből kigyógyulni? Akik ebben a betegsègben vannak életük vègig gyógyszeren èlnek?
júl. 29. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Van kiút, a mikéntje egyéntől és a probléma gyökerétől függ.
júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kezdetnek keress egy pszichológust
júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
van eleje, van vege
júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nekem is. én gyógyszert szedek nem is keveset. Egyelőre nem nagyon látok kiutat. Nem nagyon látom az életem éretelmét. Nagyon nehéz.
júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miket szedsz ha kérdezhetem?
júl. 31. 12:22
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Vam kiút.

Én ezeket csinálom.

Sokat nevetek,mosolygok.

Vidám zenéket filmeket nézzek.

Könyvet olvasok.

Jó munkahelyen dolgozok ,mert minden rossz munkahelyet lecseréltem.

Hétvégén sportolok.

Néha meditálok 1-2percet.

Amikor otthon vagyok gyakorlatilag teljes 0-24órában megy a relaxációs zene is nálam.

júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

En tudok 4 fele gyogyszert mondani amitol fix lejossz, mindegyikrol, nem drog, venykotelesek mind a 4. De olyanok es mennyisegben is, hogy ugy lehurrognanak itt a valaszadok, mint a tombolan.


Es nem, nem macskagyoker vagy homoktovis.

aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Most akkor lazîtani kell vagy gyògyszerezni?
aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
20%
Kemény sporttal a saját határaid feszegetésével.Viszont mivel a legtöbb depressziós arról híres hogy az ágyba feküdve várja a halálát az izületeik be vannak rozsdásodva úgy hogy nem lehet egyből keményen elkezdeni mert megsérülsz.Pszihiáter az mindig az utolsó legyen mikor már minden természetes dolgot megtettél az ügy érdekébe,mert sajnos még a fizetős pszihológusnak is nagyon sokszor az az érdeke hogy felírja neked a bogyókat aztán kész megvan oldva,de amúgy a gyógyszeres kezeléssel csak besöpörjük a sz@rt az ágy alá szerintem.Nehéz találni jó dokit akit tényleg érdekel mivan veled és segíteni akar államit meg felejtsd el ott állandóan tele a váró és 5-10percenként hívogatják be az embereket gondolhatod mennyit foglalkoznak a problémáikkal.Cigi,kávé,alkohol kombinációkat is fel kellene hagyni ha vannak.
aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok. Igen dolgozom 12 órában ápolónőként. Ha lehetne mindig dolgoznék, mert akkor nem vagyok úgy magamba fordulva. Igen sajnos dohányzom és kávézok is.

Pszichiáterhez is járok és gyógyszert is szedek nem keveset. De azt érzem mélyebb a probléma amit nem feltétlen oldok meg gyógyszerrel hanem csak elfedem vele a problémát.

aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!