Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van e kiút ebből?

Van e kiút ebből?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne nekem a problémám hogy mindig is szorongós típus voltam sok depresszióm volt már és elég sok trauma történt az életemben 10 evésen el vesztettem mindkét szülőm, a nagyanyám és a nagyapám nevelt fel..És most 21 vagyok van egy lányom van egy -féleségem , és el kezdtem feszült lenni az miatt hogy mivan ha van valami komoly mentális betegségem , rossz gondolatok, mivan ha tényleg van és mi lesz a lányommal ha én egy tehetetlen ember leszek vagy akármi, és nem hagy nyugodni mostanság ez a dolog egy cseppet sem..Szerintem annyira szórómtól ez a dolog miatt hogy már depresszió is eljött szerintem mert szorongok nagyon , eléggé beszűkült az érdeklődésem más dolgok miatt , rossz gondolatok jönnek elő, olyan sivár érzelem van bennem nem érzek semmit , utalom magam nagyon , és feszültség van bennem..Kérem valami segítséget..Helyes írás miatt elnézését..

júl. 14. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:

El kell menned sürgősen szakemberhez.

Kapsz segítséget, és jobb lesz.

júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hipochonder lennék?
júl. 14. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szégyen segítséget kérni. Én kértem és segített. Igaz, hogy nem az elsőhely de előbb utóbb megtalaltam azt aki segített. Egyebkent ezt nem gondolnám hipochonderségnek. Rengeteg felnőtt ember küzd szorongassal, stresszel minden egyebekkel. Ha ez megnyugtat akkor kozel sem vagy egyedül
júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!