Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtatót (Rivotril, Xanax/Fro...

Nyugtatót (Rivotril, Xanax/Frontin) hogyan hagytatok el?

Figyelt kérdés

Kérdésem arra vonatkozik, hogy aki fokozatos csökkentéssel hagyta el, az mekkora kiinduló adagból mennyit és milyen gyakran vett el csökkentésekkor? Mennyire voltak erősek a megvonási tünetek?


Drogokat 53 napja hagytam el, akkor nagyobb gyógyszer csökkentésem is volt.


Most a megmaradt 1,5 mg Xanaxom hagynám el. 0,125 mg-os lépésekben haladok. Pár naponta veszek el. 1 mg-ig vittem le.


Nem tudom, hogy csak csökkentsem vagy érdemes-e teljesen elhagyni. A napközbeni adagok zavartak, álmosság miatt. Az esti nem.


Bipolra Ketileptet és Lamolepet továbbra is szedni fogom.



aug. 19. 04:30
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én 2x már letettem. Nagyon pcivel kevesebbet vettem be minden nap.Még a felet is feleztem. Nehéz volt nagyon, erősnek kell lenni és sikerül! Az első éjszaka amikor már nem vettem be egyet sem pokoli volt! Rémálmok, szívrohamszerű érzések, feszültség, de azért is megcsináltam. A második este már könnyebb volt és vége is volt. Büszkeség töltött el! Kb. Pár hét azért kellett hozzá! Légy nagyon erős és sikerülni fog!
aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mekkora adagot hagytál el?


Én 1,5 mg-ról indultam. 3-5 naponta vettem el 0,125 mg-ot. Így 4 részletben menten le 1 mg-ra. De 1 hete megálltam mert a negyedik csökkentés után a korábbiaknál jóval erősebb megvonási tünetem van.

aug. 23. 05:28
 13/15 anonim válasza:
0.5-öst és ezt is milyen nehéz volt. Igen azért írtam rendkívül erősnek kell lenni és kitartás! Nehéz de meglehet csinálni.
aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
aki írta,hogy már leakar de mindnent megtesz a szer megszerzéséért,azt minek hvjátok?
aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én tudod minek hívom?

Mindenki kizárólag a saját háza táján sepregessen!

Unalmas már hogy a többség felhatalmazva érzi magát arra,hogy megmondja,kiosztja a tuti receptet hogyan kell élni.Nagyon nem mindegy,hogy tanácsolunk valamit vagy elmondjuk mit kell tenni!Az utóbbival ne romboljátok az emberiség azon részét aki megadja a bizalmat felétek a válaszaitokat illetõen!

szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!