Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az,hogy 5mg frontin...

Miért van az,hogy 5mg frontin jobban lenyugtat mint 50mg rivotril?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítéljetek el,de tegnap nagyon nagyon ideges voltam,rengeteg dolog hirtelen összejött és 14 óra alatt 50mg rivotrilt bevettem 5*10-mg-t egyszerre,de nem hatott ugyan olyan ideges voltam és nem éreztem semmit. Ma meg 5mg frontin bevettem és rögtön nyugott voltam.Ez mitől lehet?

Tudom hülyeséget csináltam,kérlek ezeket ne írjátok le...



júl. 15. 10:23
 1/6 Justinianus ***** válasza:
15%

"Ez mitől lehet?"

Attól, hogy ezek a sz.rok semmire sem jók. Tegnap is bevehettél volna öt darab Frontint, akkor sem változott volna semmi, meg ma is bevehettél volna egy Rivotrilt, de akár egy C-vitamint is, ugyanúgy lenyugodtál volna.

júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szabó.Jani ***** válasza:
83%

A eivotrilnak és a xanaxnak teljesen más a hatásmechanizmusa.

Úgy látszik, h Neked a xanax vált be.

Azért majd a pontos adag-beállítasról egyeztess orvossal - ha teheted, pszichiáterrel, ha nincs rá módod, akkor a háziorvossal. Jobbulást!

júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szabó.Jani ***** válasza:
73%
Bocs, annyit pontosítok, hogy a xanax hatóanyaga megegyezik a frontinéval, tehát így értettem a tegnapi válaszomat.
júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Leirhatnam, de mar most asitok, hogy mennyi 0% szavazatom lenne, es en lennek a 2024 Gipsz EjnStein
júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szabó.Jani ***** válasza:

Kedves 4es! Kifejtenéd bővebben? Valamelyik gyógyszertől?

Mitòl ásítasz? Mitől lennél Einstein?

júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

5


Sok ember tud valamit egy atlagos dologrol fixen, abszolut, mondjuk ravagja a PI-re 3.14, paran 3.1415, tovabb kb nagyon ritkan senki, azutan senki. Mit szolnal, ha azt mondom igazabol 3.1415926535 es pont emiatt a szamolassal lehet valamit kezdeni, es a 3.14 meg a 3.1415 nem eleg.


Benzodiazepinekkel extrem brutal, azon belul foleg a xanax, rivotril mas nem nagyon. A gyogyszermaffiarol is hasonlo, van lista.


Xanax meg Rivotril a nagy kigyo. En el szoktam magyarazni, en vagyok a masodik eljovetel, es leszavaznak mert kijavitom. Senki sem szereti ha kijavitjak, kevesen igen, masok meg "mit ugat ez a streberke, honnan veszi ezeket valami laikus hulyeseget, akkora hulyeseget mond ez nem igy van, meg ekezet nelkul ir raadasul akkor fix olyan hulye mint a retek". Ilyen a legtobb. Mas mondta, elmagyarazza a dolgot leszavazzak es kinezik. De o remelei valaki legalabb tanul, es is talalkoztam ilyennel.


Ezert lennek en is Einstejn es inkabb rajuk hagyom mert mar faraszto, de neha meg en tanulok egyebkent toluk.

júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!