Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lenyugtatoztam magam vegleg,...

Lenyugtatoztam magam vegleg, nincs erzelmem csak "erzekem", nagy adagokat szedek, mi kovetkezik szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem drog, gyogyszerek, hivatalosan, max adagokban, a masik csak kicsiben ter el, rivotril, Xanax meg ilyesmi. Skizoid szemelyiseg zavarom van alapbol, roviden nem nagyon erdekel ugy semmi ami az embereket illeti meg motivacio hiany. Autizmussal van metszetben.


Direkt vezettem, es javasolta is a dokim ezt, mert nem lehetett velem mit kezdeni. Ongy. sorozatok utan ongy. meg kellett allitani engem valahogy, de minek? Persze voltam korhazban, hanyszor... segitett? Pszichologus? Gyogyszerek? koltoi kerdes, bar az utolso nem.


Inkabb elek igy egy darabig, mint egy atlagos ember 0.1% problemaval enyemhez kepest. Nem martirkodom, csak latom mit csinalnak masok, minek orulnek de nem tudom miert minek orulnek stb. Erzekem van csak, percepcio, de nincs kotodes.


Igy most mar napi szinten emlekezet kieses, 2x - 3x, de a multra emelekszem, de mar ahhoz erzelmileg sem kotodok. Nem tudom mit ereztem csak azt tudom, hogy ongyilkos legyek mert igy egy ember nem elhet. Ennyit tudok magamrol most mar.


A gyogyszereket nem teszem le. Hiaba van alzheimeres agyam kb., meg mindig 10 000x jobb mint amit a korabbi elmenyek ahogy emlekszem arra tudatra most. Fele nyugtatok tomkelege, fele mas fajta gyogyszerek, de nem illegalisak egyik sem. Legalabb a szivem nem ver gyorsan, tudok aludni. Tudok orulni neha, tudok szomoru lenni neha, hiszen ilyen a diagnozisom is - marmint nem a papir szamit hanem a valosag es a ketto tukrozi egymast sajnos. Valamikor ez a szedaltsag szint sem tud ellenallni ennek, olyan eros a kenyszer. Nem veszek be tobbet semmibol, csak amennyiben megegyeztem az orvossal. Mert eleg igy is. A gyogyszerekbol is, meg a betegsegembol is.


Csak annyi utolag - szamomra elkepzelhetetlen, hogy a legtobb ember nem hisz a mentalis betegsegben. Rosszabb mint a rak kimerem allitani. Nem tudsz kigyogyulni, mig egy rakos igen.


Mit tennetek? - Koltoi kerdes :)


Minden valaszt elfogadok ha van.



jún. 18. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Szakember. De sürgősen.


Segítséget vársz, de kijelented, hogy a gyógyszereket nem teszed le.

Se a xanax, se a rivotril nem gyógyszer.

Mindkettő egy legális drog ami nagy dózisban mentálisan, fizikálisan tönkretesz egy embert.


Az emlékezet kiesésed sem véletlenül van. A mérgektől.



Ha meg segítséget akarsz, akkor menj szakemberhez.

jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit szeretnel, hogy irjak meg? Szivesen irok.
jún. 18. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelem éhes nem vagy amúgy?
jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem nagyon foglalkoztat. Nincsenek barataim sem, nem vagyom rajuk, figyelemre sem, otthon vagyok mindig sajat dolgomat csinalom. Sosem gondoltam bele hogy az lennek. Most belegondolva.. hat irtozom a figyelemtol ha ram iranyul. Nem akarok kozeppontban lenni senkinek, foleg nem tobb embernek. Ez a velemenyem ha ez a kerdesed. Amit kiirtam most az csak egy beszelgetes es kerdes. Mert nem tudom minek mi. Azt hiszem regen az voltam igen. De mar 2x eves vagyok kozel 30. A kerdesedre pontosan valaszolva, rettentoen utalok akar lemenni egy rendelesert (kaja pl) talalkozni massal. Elmenni boltba, stb...


Csak alszom egyik naprol a masikra, reggel - este es ennyi. Masoknak meg teli programmal meg jatekkal a nap. valaki szomoru, valaki vidam ahogy latom. Minden olyan.. picinek szamit igy erzelmileg. Baratnom sem volt nem is ertem egy szakitas miert akkora gond hogy megold magad akar vagy pszichologushoz jarj? En ugy fogom fel mint egy romlott kenyer amit ki kell dobni es venni kell ujat. En ennyire nem ertem a dolgokat ahogy latom a kommentekbol, meg akikkel beszelgettem.


Erzek dolgokat ahogy irtam de rettento keveset. Fajdalmat, duh, szomorusag, van szimpatiam, empatiam az erdekes mert en mashogy fogom fel a dolgokat es amikor valakivel beszelek o meg mondja milyen szar, en mondok egy tanacsot vagy megoldast akkor az a valasz sokszor hogy "hat... ja". Ertem mi a baja de sok idobe tellett mig rajottem hogy az empatiam hibas, mert azt hittem tenyleg ertem az embereket. Ez tartott kb. ~23 eves koromig, segiteni akartam mert szimpatiam volt, de a segitseg meg nekik nem kellett tolem.


Valaki elmeseli, hogy az occse meghalt, vagy az en szulom egyike (ez valodi), csak tettettem, hogy sirok holott teljesen leszartam, mai napig. Nincs erzelmem iranta/irantuk, csak ertelmem, percepciom. Parkapcsolatok meg nem is tudom mire jok. Meg van tobb minden.

jún. 19. 00:40
 5/5 anonim ***** válasza:
minek tetted akkor?
jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!