Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám lenyugtatni magam?

Hogyan tudnám lenyugtatni magam?

Figyelt kérdés

A napokban értek negatív történések, nem olyan hatalmas problémák mégis annyira ideges és feszült vagyok tőle.


Nem tudok rendesen aludni napok óta és ez teljesen kihat a napjaimra. Egésznap fáradt vagyok, ágyban fekszem. Enni alig bírok de erőltetem mert érzem hogy fáj és savas a gyomrom, számnak is rossz a lehellete, savas. Tehát rajtam van ez az idegesség és nem bírok lenyugodni. Folyamatosan jár az agyam, nem tudok kikapcsolni.


Van valami ötletetek? Praktika? Bármi? Hogy ki tudjak kapcsolni és megnyugodjak. Hogy végre aludhassak egy jót. Próbáltam meditálni de nem bírok koncentrálni rá.


2021. nov. 20. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld ki valakivel. Kivel élsz? Könnyű és nem savas ételeket egyél. Menj ki sétálni több órára a természetbe. Olvass valami szórakoztatót, nézz vidám filmeket. Egy-egy növényi nyugtatót is be lehet venni alkalmanként.
2021. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
[link] hallgasd ezt vagy valami hasonlót^^
2021. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!