Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok egy...

Nagyon ideges vagyok egy anyajegy miatt, lehet feleslegesen. Hogyan tudnám magam lenyugtatni?

Figyelt kérdés

Kiírtam ma reggel egy kérdést, amiben rákérdeztem, hogy ez az anyajegy lehet-e melanóma:


[link]


Két válasz érkezett, miszerint lehet.

Még nagyon fiatal vagyok, és nagyon félek. Jövőhéten kérek időpontot bőrgyógyászhoz, addig hogyan tudnám magam lenyugtatni valahogyan? Egész nap ezen stresszeltem. Pedig még semmi sem biztos.



2020. febr. 1. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Van egy SmartSkin nevu app androidra... Tedd fel, az hátha megnyugtat, ha kiadja, hogy nincs baj.

2020. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Írd majd meg az eredményt...
2020. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Illetve van MediCall nevu magyar app... Kevés pénzért tudsz konzultálni orvossal (pár van hétvégén is...) Minden jót
2020. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A SmartSkin nevű alkalmazásban megnéztem, ahogy javasoltad, az eredmény:

Melanoma - 37,94 (pirossal vagy sötét narancssárgával jelölte)

Nevus - 35,09%

Szeborreás keratózis - 26,77%

Nem felismerhető - 0,20%

2020. febr. 1. 21:12
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem igazán nyugtatott meg, habár tudom, semmi jelentősége annak, amit egy alkalmazás kiír. De amíg a bőrgyógyászig el nem jutok, addig nem igazán tudok mit csinálni.
2020. febr. 1. 21:14
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több ehhez hasonlót is levettek, de mint utólag kiderült, nem volt velük baj. Nekem is így "nyúlt" a csápja oldalra, ha gondolod, mutatok róla képet privátban. Márr 6 darabot levettek rólam, ezt már megtanultam, hogy előre felesleges aggódni.
2020. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Megnézetted már? Minden oké?
2020. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta a bőrgyógyász, hogy nem néz ki daganatosnak :), de adott beutalót sebészetre leszedetni, mert rossz helyen van (melltartó vonalában), és lehet hogy már elindult valami benne (a kis nyúlványok miatt). Műtét után 3 hét a szövettan.
2020. febr. 13. 17:46
 9/23 anonim ***** válasza:
Megvan a szövettan? Mi volt? Én ugyanebben a cipőben járok.
2020. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Március 24-én van időpontom leszedésre, április 16-án lesz még a szövettan. Már sokkal kevésbé vagyok ideges, de azért van bennem még egy kis félsz.
2020. febr. 28. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!