Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok egy...

Nagyon ideges vagyok egy anyajegy miatt, lehet feleslegesen. Hogyan tudnám magam lenyugtatni?

Figyelt kérdés

Kiírtam ma reggel egy kérdést, amiben rákérdeztem, hogy ez az anyajegy lehet-e melanóma:


[link]


Két válasz érkezett, miszerint lehet.

Még nagyon fiatal vagyok, és nagyon félek. Jövőhéten kérek időpontot bőrgyógyászhoz, addig hogyan tudnám magam lenyugtatni valahogyan? Egész nap ezen stresszeltem. Pedig még semmi sem biztos.



2020. febr. 1. 20:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Köszi. Hát jó sokára... Nekem a 3 napja szedtek le egyet, s két hét a szövettan, én is parázom... Eddig nem féltem, de a bőrgyógyász még kettőt vetetett le a hátamról, arról már megjött a szövettan, s mindkettő basalióma, rosszindulatú bőrrák. Az egyikről mondta biztosra, hogy basalióma, a másikat csak levetette, erre mindkettő rossz lett. Már semmiben nem vagyok biztos, amit most levettek meg fekete anyajegy volt, ami megvolt már 15 éve, csak növekedett a bőrgyógyász szerint, ezért szedette le.
2020. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
A basalioma nem rosszindulatú bőrrák.
2020. febr. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
"A basalioma (carcinoma basocellulare) Magyarországon a leggyakoribb rosszindulatú (malignus) bőrdaganat. Általában lassan növekvő, áttétet igen ritkán adó daganattípus, ezért részlegesen rosszindulatúnak (semimalignus) is nevezik."
2020. febr. 29. 09:25
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
A semimalignusba nehéz belehalni, sőt, kb lehetetlen. Nagyon szerencsés, akinek basaliomaja van. A melanoma nem kérdez... Úgyhogy nincs mit ezen aggódni, a basalioma a legjobb, ami történhet.
2020. febr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
34%
Ki mondta, hogy bele lehet halni???? Attól még rosszindulatú bőrtumor! Senki nem, hasonlította a melanómához, de ha neked ennyire tetszik a dolog, sok basaliómát kívánok neked! Szívesen!
2020. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
27%
Ne haragudj, de az alap kérdésben is melanoma szerepel. Csak azért, mert te tahó vagy, én még nem leszek bőrrákos. Szívesen.
2020. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
18%
Itt te vagy a tudatlan paraszt angyalom! S egyébként mit vauzol bele amit a kérdezőnek írtam???
2020. febr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Ez tudod egy válaszolgatós oldal, és maximum te ugatsz. Írj neki privátban, ha ennyire túlérzékeny vagy.
2020. febr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
:D Akkor beszélgetős oldal, ha jobban tetszik. Ne te szabd már meg, hogy melyik kérdéshez szólhatok hozzá és melyikhez nem. Elég mocskos a szád. :D
2020. febr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, leírnád légyszi, hogy mi lett az eredmény? Remélem minden rendben volt vele.:)
2020. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!