Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok egy...

Nagyon ideges vagyok egy anyajegy miatt, lehet feleslegesen. Hogyan tudnám magam lenyugtatni?

Figyelt kérdés

Kiírtam ma reggel egy kérdést, amiben rákérdeztem, hogy ez az anyajegy lehet-e melanóma:


[link]


Két válasz érkezett, miszerint lehet.

Még nagyon fiatal vagyok, és nagyon félek. Jövőhéten kérek időpontot bőrgyógyászhoz, addig hogyan tudnám magam lenyugtatni valahogyan? Egész nap ezen stresszeltem. Pedig még semmi sem biztos.



2020. febr. 1. 20:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem jutottam még el, többször is azt mondták, mint mikor odamentem Márciusban az időpontra, hogy még mindig csak a daganatos anyajegyeket veszik le... Pedig direkt előre odatelefonáltam, és azt mondták, leszedik akkor is, ha egészségesnek tűnik, erre mikor odamentem, az ellenkezőjét mondták...
2020. jún. 8. 13:00
 22/23 anonim ***** válasza:
Azota mi tortent? :)
2022. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Végül levették még azon a nyáron, szerencsére nem volt problémás az anyajegy :)
2022. jún. 19. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!