Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rivotril hogyan hat?Miért...

Zacskofej2 kérdése:

A rivotril hogyan hat?Miért nem érzem a hatását

Figyelt kérdés
Mikor xanaxot szedek 2mg-t akkor azt 30 percen belül megérzem és egyszerre a 2mg beüt. De most rivotrilt kaptam bevettem 2mg-t és nem éreztem semmit majd sajnos még 4-mgt bevettem és szintén nem éreztem semmit ez mitől van? Nem egyszerre üt be hanem szépen a szervezetben elosztódva oszlik el hogy egyik órában 1mg-t érzek meg majd a másikba megint 1mg-t vagy hogyan működik?

jún. 21. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Xanax-al voltam úgy, hogy úgy éreztem nem hat, de mikor helyzet volt, "élesben" nem volt gond, használt az..
jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Rivotril a megnövekedett GABAerg neurotranszmisszió által mediált gátló szinapszisokra kifejtett hatáson alapul. Benzodiazepinek jelenlétében egy pozitív allosztérikus modulációval a GABA-receptorok neurotranszmitterekhez történő affinitása megnő, ami azt eredményezi, hogy a felszabaduló GABA fokozza a kloridion áramlást a posztszinaptikus transzmembránon.


A "Hogyan hat?" Kérdésedre ez a vákasz.

jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, ezt itt bizonyára mindenki érti...:)
jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez kínai volt🤣🤣
jún. 22. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez, Rivo 2 mg semmi,szorongás ugyanolyan extrém, Xanaxnál 1mg is jobban hat, de nem punnyaszt, frontin pedig álmosít.

Érdekelne a magyarázat engem is.🤔

jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!