Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet, hogy ennyi idő...

Hogy lehet, hogy ennyi idő kihagyás után nem érzem a rivotril hatásàt?

Figyelt kérdés

Mikor decemberben hiánycikk lett, akkor kénytelen voltam letenni. 0.5mg-osat szedtem alkalom szerűen panikrohamokra ,orvosi felügyelet mellett. Akkor átàlltunk Frontinra, ami sokkal jobban bevált.

Aztán egy hónapja mikor már az orvosom mondta, hogy újra tudom szedni a rivotrilt, mert lehet kapni, újra azt írta fel, de közel 9 hónap kihagyás után ha beveszem ,semmit nem érzek ellenben a Frontinnal, az rögtön lenyugtat.

Miért lehet ez? Azt hagyjuk, hogy a Frontin ki szerint sz@r és mennyivel jobb a xanax, mert nekem meg pont a xanaxnak nem volt hatása annó semmi.


2023. szept. 23. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Más a hatóanyaguk. Amikor frontin szedése után először kezdtem el rivotrilt szedni, én sem éreztem hogy hatna. Hosszú távon, lassan fejtette ki a hatását, hetek múlva éreztem változást. A frontint meg beveszem és kiüt, ha nem vagyok hozzászokva, be is alszok tőle azonnal. Szerencsére már nem kell szednem egyiket sem.
2023. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nálam mivel alkalom szerűen (értsd, kéthetente egyszer pl) kell szedni a rivotrilt, így még december elején is ,mikor lehetett kapni, ha baj volt es bevettem belőle, megnyugtatott. Most ez a hatás nincs meg. Tudom, hogy a rivotril hosszabb idő alatt hat és hosszabb ideig és a Frontin ezzel szemben gyorsan hat, de rövid ideig. Mindegy a lényeg, maradok a Frontinnàl, úgy tűnik nekem most valamiért az válik be.
2023. szept. 24. 03:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szedsz a frontinbol és milyen gyakran?
2023. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
0.5mg-osat szedek 2-3 ,nagyon max 4 szemet ha nagyon durva a pánikroham és kb kéthetente egyszer kell. Rivotrilból ugyanígy szedtem annó mikor még segített, most ha 7-8szemet veszek be is max kicsit nyugodtabbnak érzem magam meg talán könnyebben elalszom aznap este , de semmi más. Úgyhogy nem is írattatom fel, mert a Frontinból kevesebb is elég és hatásos,plusz mivel kedély javító, így nem csak a panikrohamom mulasztja el, de a kedvem is jobb lesz tőle arra a pár órára ,míg helyre jövök. Ezt így meg is beszéltük a pszichiáteremmel, hogy nem kell a rivotril, inkább szedném a Frontint alkalmanként.
2023. szept. 24. 11:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Aztán van, hogy havonta elég egyszer bevennem belőle, mert jobb periódusom van és nincsenek pánikrohamok. De most hogy jön ez a hülye ősz meg majd a tél, tudom, hogy nehezebb lesz, nehezebben viselem a bezártsàgot.
2023. szept. 24. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!