Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax helyett cigizni? Depress...

Xanax helyett cigizni? Depressziós vagyok, sokszor rám tör a kedvtelenség, szomorúság, negatív gondolatok. Ha nyugtatót veszek be, letompít órákra, ami kihat a teendőimre, kapcsolataimra... jobb lenne helyette dohányozni?

Figyelt kérdés

Sokszor rám tör a szomorúság, negatív gondolatok, hogy semmi sem sikerül és rossz minden. Ekkor veszek be Xanaxot, de órákra letompít, és nem tudom csinálni a mindennapi teendőket, emberekkel sem találkozom olyankor. Jobb lenne helyette cigizni? Még sose cigiztem, de mondják, hogy az is megnyugtat, ha épp rossz kedve van az embernek. Van valakinek tapasztalata benne?

25/L


aug. 4. 13:01
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy drága vagy egészségtelen a cigi, valami kell, mert már nem bírom ezt.
aug. 4. 18:51
 22/22 anonim ***** válasza:

#21 és 13


Na végre kibujt a szög a zsákból.

Pont ennyire volt valós a kérdés pont ennyire érdekelte a válaszok és pont ennyire van szüksége segítségre. Full kitalált kérdes

aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!