Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak?A szomorúságom...

Mit csináljak?A szomorúságom átváltozott iszonyatos haragba,dühbe?!

Figyelt kérdés
Inkább egyedül vagyok,hogy senkinek ne ártsak.De ez nem állapot.Betörtem egy ablakot majdnem,illetve a telefonomat is.
jún. 13. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Magnézium:D

kéne egy csaj neked is:D

jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted anyagilag, előbb-utóbb szerezz be box zsákot és kesztyűt. Nem gúnyolódásból mondom. Nekem is van, jó ha az ember egészséges módon tudja kiadni magából és ha azt nézed, végül is csak sportolsz, nincs benne semmi idegbetegség.
jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A haragnak oka van. Ha ez az ok megmarad, a világ összes boxzsákja, magnéziumja se fog segíteni.


A probléma gyökerét kell megnkeresni, és ezzel kezdeni valamit.


Tudod mi ennek az oka, mi dühít?


Mi az, amit esetleg tudnál változtani, hogy ne legyen ilyen az életed?

jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.! Biztos vagy abban, hogy a Kérdező férfiú?


Kérdező!

Talán a probléma gyökerét nem ártana beazonosítani...

jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy a probléma gyökerét kell megoldani, ideiglenes megoldásnak gondoltam a box zsákot, mert végül is inkább azt üsse, mint a telefonját vagy más valakit.
jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni, mert eppen ilyen rossz labilis allapotban keptelenseg betartani az okos jotanacsokat. Gyogyszer van ra, pszichologushoz is beutalhatnak.
jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!