Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szoktatok csinálni szorong...

Mit szoktatok csinálni szorongás esetén hogy elmúljon esetleg a jobb közérzetért? Vannak napok amikor elkap a félelem, pánikroham és teljesen kimerít a nap végére. Nálatok mi vált be?

Figyelt kérdés
Senkit ne pontozzatok le, csak mert nektek más válik be.

jún. 9. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy tudatosan megbeszélem magammal, hogy mi miért történik, hogy nincs okom a szorongásra, pánikra.

Ez csak bennem játszódik le, fegyelmeznem, irányítanom kell magam, ura kell legyek a testemnek.

jún. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert szedek rá.Tudom ,rettentő sokan ellenzik,de nekem ez vált be.Amig nem szedtem napi szinten voltak pánikrohamaim.Hiába nyugtattam magam....nem ért semmit.A végén már azt kérdeztem magamtól ,hogy mikor lesz már olyan az életem mint a pánikos korszak előtt.Mióta gyógyszert szedek ugyanolyan életet élek mint a pánik előtt.Ha ehhez az dologhoz nekem gyógyszer kellett akkor szedem....
jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szedek SSRI-t, de rájöttem, hogy fél adag is elég.

Másik legalább ennyire hatásos tipp, amit Jézus tanított, hogy egy napra előre kell csak gondolkodni (bízva Istenben). Ez nagyon praktikus tanítás.

Éjszakai forgolódás ellen, tudatosítom, hogy hiába agyalnék éjszaka úgyse tudom megoldani a problémát, így felesleges kínlódni, ráhagyom a másnapra, amikor megint nekikezdhetek a probléma megoldásának.


⃰Ne aggodalmaskodjatok tehát, és ne mondjátok: Mit együnk? vagy: Mit igyunk? vagy: Mivel ruházkodjunk? 32Mert mind ezeket a pogányok kérdezik. Mert jól tudja a ti mennyei Atyátok, hogy mind ezekre szükségetek van. 33Hanem keressétek először Istennek országát, és az ő igazságát; és ezek mind megadatnak néktek. 34Ne aggodalmaskodjatok tehát a holnap felől; mert a holnap majd aggodalmaskodik a maga dolgai felől. Elég minden napnak a maga baja.

jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!