Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depresszív szakasz...

Súlyos depresszív szakasz miatti pánikroham miatt lehet hívni a segélyvonalat? Normálisak voltak? Megéri felhívni őket?

Figyelt kérdés

Általában már hosszú évek óta valahogy elviselem amíg magatol jobb nem lesz, most rendkívül rossz.

Még sosem mertem hívni a lelki segelyvonalat de most kikerestem a számot… nagyon durván szociális fóbiás is vagyok, ételt sem merek sosem rendelni, orvost sem merek sosem hívni.


Megéri felhivnom? Segítene?

Most sírok is már a pánikroham miatt…



jún. 8. 20:16
 1/3 Mildred válasza:
53%
Nem tudom sajnos,de ma engem is nagyon megvisel,még a szívem is beszúr néha, próbálj meg megnyugodni foglald el magad valamivel !! Egyél,igyál, tvt nézz jobb lesz !
jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De szerettem volna elmondani valakinek hogy miért tört rám a pánik és folyik rólam a víz meg sírok

Olyan mintha jeleket kapnék

Az egyik rokonom aki gluten érzékeny, kénytelen pékségben dolgozni mert máshoz nem ért és aggódom érte hogy amiatt lesz baja.

Most pont láttam egy cikket hogy ez mennyire komoly dolog és halál lehet a vége ha glutent fogyaszt mégis.


A másik a saját egészségtelen állapotom. Majdnem egy éve nem menstrualok már és most kerestem rá hogy milyen súlyos bajok lehetnek mögötte… illetve magától bukkant fel egy cikk erről.


Totál panikrohamot kaptam…

Ezzel felhívhatom őket?

jún. 8. 20:30
 3/3 Mildred válasza:
Szerintem igen, és ezt is el mondhatod
jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!