Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikrohamom van,de ma mennem...

Panikrohamom van,de ma mennem kéne dolgozni.Nagyon rosszul vagyok,mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már vettem be nyugtatót de nem segített,a házi orvosomra nem számíthatok,nagyon rosszul vagyok.

Próba napom lesz még csak,így kolléga nővel dolgozok,de nem épp a legrendesebb ember.

Segítsetek kérlek úgy érzem infarktust kapom


jún. 5. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha van nyugtatód, akkor ezek szerint pszichiáter rendszeresen kezel. Ha rendszeresen kezel akkor ezzel élsz. Ha ezzel élsz, akkor tudhatnád, hogy pusztán a gyógyszer nem old meg semmit, kiegészítő gyakorlatok kellenek. A torna és a relaxáció segít. Pánikbetegként már tudnod kellene, mi az, ami megnyugtat. Ez egy kulcsfontosságú dolog az életedben, ami nagyobb utánajárást és törődést kell, hogy igényeljen.
jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Rakott karfiol ***** válasza:
66%
Mielőtt bele szeretnéd vetni magad a munka világába, feltétlenül keress egy pszichológust, mert ez nem normális. Ne dolgozni menj. Magadon dolgozz először.
jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
panikosoknak xanax, pont. vagy anti.dep. xanax pont erre van...
jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
lehet a nyugtato nem hat meg. esetlet metoprlol ha pszichi. hez mesz.
jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Hallgas youtubon nyugtató,meditációs zenét. Nekem bevált
jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Muszáj dolgoznom

És a munkahelyemen ugyan 3 hónapja vagyok,ott teljesen jól érzem magam,viszont vannak esetek,amikor másik helyre is át kell mennem dolgozni és oda vizsgát is le kellett raknom amit nem sikerült gyakorolni,mert havi két alkalomtól nem fogom megtanulni.A kollegano aki betanit arrogáns,és emiatt sincs kedvem menni viszont a feltétel annak hogy itt maradjak az,hogy néha a másik helyen is besegiten amikor valaki beteg lesz.

De egyedül képtelen lennék vinni az egész helyet ha nem tudok gyakorolni és ezt a főnöknek is mondtam.

Tudom,hogy emiatt vagyok ideges,szorongok,és kaptam pánikrohamot

De a stressz 3 órája nem múlik.

A nyugtatót már régebben szedtem be,és csak gyógyszer van nekem felirva,nem járok terápiára.

Manapság egy pszichológus egy kisebb vagyon.

Őszintén nem tudom mit tehetnék,nagyon rosszul vagyok jelenleg is,és 2re kell mennem,de a mellkason szétszakad,alig kapok levegőt.

Nem válik be semmi

jún. 5. 10:22
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Most mi honnan tudjuk mitől nyugszol meg??? Pszichológusok vagyunk??? Talán ne hergeld magad tovább, amihez az első lepés, hogy nem írsz ki ilyen kérést...
jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Örültem hogy az első helyem megszoktam,komfortosan mozgok,nincs szorongásom.Raadasul kereskedelemről beszelunk.Elvarjak hogy precíz és gyors legyek amikor gyakorolni sem tudtam ,és én érzem magam hülyén emiatt.

De kell a pénz is,és annyira kétségbe vagyok esve.

Ebbe a hónapban is csak három alkalommal megyek oda,hát így semmi nem rögzül,és ez az,ami valójában aggaszt.

jún. 5. 10:25
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Írtam mi az ami segít oldani a pánikodon. Relaxációs zenék fülessel hallgatva többet érnek mint a bogyók.
jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
A sok hülye azt hiszi, hogy pszichés betegséget meg lehet gyógyítani meditációval vagy ezo hókuszpókusszal. Ezekkel soha nem fogsz meggyószulni. Pszchiáter felír bogyót, majd fokozatosan a pszichológus segítségével tudsz róla lejönni.
jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!