Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikrohamom van,de ma mennem...

Panikrohamom van,de ma mennem kéne dolgozni.Nagyon rosszul vagyok,mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már vettem be nyugtatót de nem segített,a házi orvosomra nem számíthatok,nagyon rosszul vagyok.

Próba napom lesz még csak,így kolléga nővel dolgozok,de nem épp a legrendesebb ember.

Segítsetek kérlek úgy érzem infarktust kapom


jún. 5. 09:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

Én ezzel gyógyultam meg. !


Pánikrohamaim voltak,és ettől durvábbak. Azt hittem álmodom a valóságot,a szívem kiugrott szinte a helyéről.De adott egy fajta önbizalmat a meditáció,rájöttem,hogy én irányitom a testem 😉 Azóta magabiztos vagyok,és boldog.

jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Aki meditációtól "gyógyult meg" az nem volt pszichés beteg, max. beképzelte.
jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
"Pánikrohamaim voltak,és ettől durvábbak" erre smileyzgat...
jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A gondolkodásmódodon kell változtatnod ha meg akarsz szabadulni a pániktól. Ameddig ez nincs meg ha nagyon muszáj nyugodtan vegyél be nyugtatót ha nem hat emeld az adagot csak ne nagyon csinálj belőle rendszert.

Terápiára nincs értelme menni felesleges idő/pénz pazarlás és a nyugtatót is csak akkor szedd ha mint most pl. Menni kell dolgozni.

Ha rád jön a pánik éld meg ne menekülj csinálj úgy mintha nem érdekelne, légy rá ideges.

jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Be tudtál menni dolgozni?
jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Be tudtál menni kérdező?
jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez a dohánybolt/lottózó... Már 3 hónpja is szenvedtél...
jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!