Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kire milyen hatással van a...

Kire milyen hatással van a pszichoterápia? Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig 6 alkalommal voltam pszichoterapian, azóta elég rosszul érzem magam. Régi traumák feltárásaval foglalkoztunk eddig, de nagyon megvisel az egész. Azóta derealizálok,nem tudok úgy koncentrálni, folyton kattogok mindenfélén,túlgondolok dolgokat, szédülés is előfordul, es ezek megnehezitik a mindennapjaimat.Úgy érzem magam mint egy bábu akinek nincsenek érzései, a napjaim összefolynak,sokszor azt sem tudom milyen nap van vagy épp tegnap mit csináltam .Pánikroham is előfordult már.Mar azon gondolkozom elmegyek neurológushoz mert úgy érzem megbolondulok. Ez normális ? Másnál is volt már ilyen? A pszichoterápiának ez a folyamata hogy egyszer ledönt aztan egyre jobb lesz? 24\L

máj. 26. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez benne van a pakliban. Plane ha sok elfojtott dolog jon a felszinre, es/vagy eddig soha nem foglalkoztal igazan magaddal. Mikor mesz legkozelebb? Beszeld ki a terapeutaddal. Biztos van megoldasa, lehet, lassitani kell picit.
máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!