Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet pánikbetegség?

Lehet pánikbetegség?

Figyelt kérdés
4 éve volt az első pánikrohamom és azóta előfordult párszor de azok nem voltak olyan durvák így nemtudom miez. Tegnap hirtelen elkeztem feszült lenni zsibbadni keztem remegni majd vegul nemtudtam rendesen levegot venni es bogni kezdtem , még aznap este volt egy kis zsibbadásom és sírtam is. Most ahogy fürdőbe mentem furán ereztem magam mint aki el fog ajulni majd most megint elkezdtem sirni es furan levegot venni de mar megnyugodtam. Tudni szeretném mégis miez pontosan

jún. 8. 23:34
 1/3 anonim válasza:
nem vagyok orvos de pánikbeteg vagyok 10 éve szerintem te is pánikbeteg vagy menj el pszichiáterhez nekem gyógyszerek segítettek de neked lehet hogy stresszoldási módszerek is segítenek.
jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pánikroham volt.
jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Szerintem sürgősen kezdj el étkezési naplót írni.
jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!