Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira erős suicid gondolatai...

Annyira erős suicid gondolataim vannak, mit tegyek? Mélységes szomorúság fekszik rajtam, mar nem akarok küzdeni. Mit csináljak? Félek magamtól.

Figyelt kérdés
Nem akarom cserbenhagyni a családom se. Nem akarok alapjaban veve kilépni. Legalabbis az ép eszem nem. De a démonjaim küzdenek velem. Jarok pszichológushoz heti 1x. Meg van már mindennek az oka, kihúztuk a gyökereket. Annyira szenvedek, annyira pusztító az érzes. Annyira félek, hogy nem én nyerek. Mást ss csinálok csak sírok es tehetetlennek érzem magam. Mit lehet tenni
jún. 26. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus tud erről?
jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyit, hogy vannak rossz gondolataim. Szégyellem ezt az érzést. De ami ma van az már annyira ijesztő es félelmetes. Tudom, hogy nagyon erős az "ép ertelem" oldalam is, de ma vesztésre áll. Konkrétan vinni akar..belepusztulok
jún. 26. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkepp mond neki, akár hívd fel.


És ha van lehetőseged ne legyél egyedül

jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!