Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos gondolataim vannak,...

Öngyilkos gondolataim vannak, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most hogy aludtam pár órát, minden olyan jó volt, nem álmodtam semmit, egyszerűen nem volt semmi. Amikor felkeltem meg már rögtön csak a negatívum fogadott. Arra gondoltam hogy annyira jó lenne fájdalommentesen csak úgy elaludni és soha többet nem kelni fel.

Van egy csomó mentális problémám és egy kis testi is. Olyan szakmát választottam ahol nem tudnak a problémáimról, de tetszik az egész, viszont sajnos nagyon könnyen megölhetem majd magam, de nem hiszem hogy merném olyan módon... Van hogy napokig eszembe se jut az öngyilkosság, viszont előbb-utóbb úgy is eszembe jut, 12 éves korom óta ez van. Akkor gyógyszereket kaptam mert volt ott más gond is, a szüleim tanáraim bántalmaztak, az iskolákban végig kívülálló voltam, a férfiak igazából csak 18 éves korom után kezdtek nőként tekinteni rám de olyan kapcsolatban élek ahol előfordult már hogy bántottak.. Egyszer az utcán is bántottak, csak azért mert visszaszóltam egy undorító gesztusra, azóta megfogadtam hogy leteszem a jogsit autóval járok, így jó nekem, tetszik, de ez ilyen milyen már hogy bújkálnom kell. Undorító. + túl érzékeny vagyok..

Őszintén szólva a vallási dolgokban nem hiszek, elég ostoba mesének tartom főleg a kereszténységet. 😂 Viszont talán a reinkarnációban, sorban hiszek.. de azokban sem 100%-osan.

Mit csináljak? Aki tudna rajtam “segíteni” ha értitek, az nyugodtan írjon privátba.. Mert ennek nincs sok értelme hogy az ember egész életében szenved hogy aztán idősen megdögöljön, és valószínüleg utána annyi volt.



2019. júl. 5. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Kerj pszichologustol segitseget, ha szuicid gondolataid vannak. Ha szuksegesnek latja, pszichiater ir fel neked megfelelo gyogyszert.
2019. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez aztán a hasznos válasz. Taps!

Nézd azt bántják aki hagyja magát. Bocsi de ez tényleg így van. Primitívekkel az utcán nem érdemes szóváltásba elegyedni mert gyenge nő vagy, ő meg szó nélkül megütnek. Ezt jobb megtanulni. Nem kell bújkálni de vannak íratlan szabályok amiket jobb betartani. Ha olyan emberrel vwgy aki bánt akkor ne lepődj meg ha pocseknak fogod érezni az életedet. Miért hagyod, hogy bántson. Rúgd ki azonnal a büdös francba. Egyedül lenni is jobb mint ilyannal aki bánt. Majd találsz olyat aki megbecsül idővel. A halál kérdese? Előbb utóbb menthetetlenül meg fogsz halni. Ez alól senki nem kivétel. De valamiért nem tudni miért itt vagy és ez FONTOS! Keress értelmet az életednek. Vagy ha nem találsz akkor csak élvezd. Csinálj olyan dolgokat ami neked jó. Legyél olyan emberekkel akik kel jól érzed magad. Töltsd kellemesen a.najaidat. ne azzal, hogy másoknak próbálsz megfelelni vagy másoknak rendeled alá az életedet. És nem kell annyit gondolkozni. Tereld el a gondolataidat. Nyugodj meg fogsz halni.....de addig töltsd el az időt kellemesen. Ha viszont olyan emberekkel maradsz akik bantanak akkor ne lepődj meg, hogy életed egy pokollá válik. Ez a te döntésed. Bújkálni kell? Ez meg egy hibás gondolat. Nem bújkalni kell, csak ha beszól neked valaki az utcán akkor nem kell visszaszólni, bármennyire idegesítő. Ennyi......hajrá

2019. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen szakmája van miben dolgozi?

Csak azért kérdem mert írta ,hogy könyen kárt tudna tenni magában.

Amugy beszélje csak kimagábol a kondjait higyen nekem sokat segit.

Meg ha találkozna hasolo emberekel az is.

2019. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Neked egy Magyar helyesírás szabályai segítene utolsó
2019. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet drága,de az életem nem fog változni csak azért pozitiv vagy negatív irányba mert nem tudok helyesen írni.

És nem leszek miatta közveszélyes.

Míg a kérdező igen ha másra nem is ,de magára minden féle képen.😱😱🤔

2019. júl. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melesleg kedves négyes!

Kérdező problémájával kéne foglakoznia érti szegénynek segitség kell.

Amugy meg nem érdekel engem.

5-ös voltam.

Almodjon szépeket kedves!😉😉

2019. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!