Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax helyett cigizni? Depress...

Xanax helyett cigizni? Depressziós vagyok, sokszor rám tör a kedvtelenség, szomorúság, negatív gondolatok. Ha nyugtatót veszek be, letompít órákra, ami kihat a teendőimre, kapcsolataimra... jobb lenne helyette dohányozni?

Figyelt kérdés

Sokszor rám tör a szomorúság, negatív gondolatok, hogy semmi sem sikerül és rossz minden. Ekkor veszek be Xanaxot, de órákra letompít, és nem tudom csinálni a mindennapi teendőket, emberekkel sem találkozom olyankor. Jobb lenne helyette cigizni? Még sose cigiztem, de mondják, hogy az is megnyugtat, ha épp rossz kedve van az embernek. Van valakinek tapasztalata benne?

25/L


aug. 4. 13:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#10

Es ha egy fiatal lanynak van csonka csaladja, porig alazzak a rokonok stb, az a te vilagkepedben hogy jelenik meg? Akkor is csak p.nazzon, mit sir?

aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

#11 pontosan.

Bármikor talál maga mellé segítséget, szerelmet, szexet.

Olyan srácot aki lelkileg támogatja, segít felépiteni magát. Vagy olyat aki eltartja, csak szét kell tennie és mosolyogni. Bármikor talál barátokat akik segítenek.

Bármikor talál jól fizető semmi munkát, mint pultos, hostess, recepciós, asszisztens, kávézós, babysitter akármi. Ezt jelenti ha valaki fiatal lány. És a csonka család a trauma a megaláztatás volt nincs már csak emlék...

aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
Hat ez nem igy mukodik. Kivanom, legkozelebb te is szuless pnaval es akkor meglatod. Aztan keress ertekheto pasit, majd meglatod, mennyire egyszeru. Keress ugyanannyi munkaval kevesebb penzt es aztan meg a haztartast is vidd, meg az egesz nagycsalad osszes apro-csepro dolgat. Meg aztan szulj is, csaljon verjen a ferjed es a tobbi szrsag. Majd itana beszelgetunk ;)
aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
*utana
aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#13 totál hülyeségeket beszélsz 🤣🤣🤣 ennek semmi köze egy fiatal lány életéhez. Sőt egy nő életéhez se. Ezt te vagy ti választjátok. Senki nem kényszerít rá, egyik se "kötelesség".


Az hogy milyen elbaszott férfit választasz a te döntésed.

Hogy szülsz a te döntésed, hogy kinek az pláne.

Az hogy számodra ki megfelelő pasi a te èrtékrended.

A munkahelyeken ugyanannyit keresel.

Minden amivel elbszod az életedet a te saját női döntésed.

aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Vannak problémáim, de erről nem szeretnék beszélni, így sem igazán a kérdésre kaptam választ. Antidepi agresszív gondolatokat idézett elő, önbántalmazás lett belőle.
aug. 4. 18:19
 17/22 anonim ***** válasza:

#15

Wow. Kemeny lehet igy elni az eleted, ennyire gyulolni a noket. Eleg sokan vagyunk 🤣


Oke, hagyjuk. Ez nagyon off, itt a cigarettazasrol volt szo.

aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16,17 arra is válaszoltam.


A dohányzás káros drága és semmire nem megoldás.

Ahogy a gyógyszer se a legjobb ahogy a kérdező írta is, és én is így tapasztaltam. Amúgy az a ható idő amikor "bekavar" az agy biokémiájába. Azt kell túlélni és utána talán segít. A betegtájékoztatóba is le van írva hogy önsértő, öngyilkos gondolatokat okozhat.


A megoldást is megirtam: élet szórakozás.


#17 nem gyűlölöm a nőket csak azt amikor hülyeséget beszélnek és azon picsognak hogy milyen rossz nekik pedig csak egyszerűen rosszul döntenek

aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Antipepresszánstól nem lehet önbántalmazás.
aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Antidepit írt fel pszichiáter, néhány héttel később ártó kényszer gondolataim lettek mindenkivel kapcsolatban. Családdal nem mertem enni, konyhai segítésnél paprikát kellett vágnom, nem mertem kést venni a kezembe, és a mosogatóba hánytam. Nehezen leálltam vele, hiányzott a függőség miatt, utána szedtem másikat, ollóval vágtam a combomba, hogy abban a pillanatban ne másban tegyek kárt. Azóta Xanax, de nem tudom mellette normálisan eltölteni a napjaim.
aug. 4. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!