Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegként 1 hetet egyedül...

Pánikbetegként 1 hetet egyedül itthon? Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A családom elutazik a hétvégén külföldre nyaralni, én viszont nem megyek emiatt. Sokáig mérlegeltem, hogy külföldön legyek rosszul úgy, hogy ott vannak, vagy itthon, de egyedül. Végül az utóbbi mellett döntöttem, itthon mégiscsak könnyebben ellátnak. Viszont már most szorongok, hogy 1 hétig teljesen egyedül hogy fogom kibírni. Mi van, ha már az első nap olyan rosszul leszek, hogy a mentőt kell hívnom, vagy összeesek, esetleg infarktust kapok és nem tud senki segíteni. Folyamatosan ilyen gondolatok vannak a fejemben, szorongok. A gyógyszerek sem segítenek már, eddig Xanax-szal éltem túl a rohamokat, de már abból is egyre többet igényel a szervezetem és utána is rossz érzetem van még órákig.

Tippek? Köszönöm szépen előre is a tanácsokat!🙏



júl. 23. 20:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meditáció.
júl. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Írtam privatba. Nekem is ilyen bajom volt. Tudok segíteni.
júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!