Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden kihívástól mentes...

Minden kihívástól mentes totális leépülést okozó irodai éhbéres munka esetén milyen túlélési tippek lehetnek? Antidepi és pszichiáter úgy tűnik kevés

Figyelt kérdés

Tippeket kérnék!

Hogyan kerülhetem el a teljes elbutulást,mentális leépülést, totális motivációvesztést ebben a munkakörben?

Mióta ebben dolgozom, kb egy cserepes virág szintjére süllyedtem mentálisan, elbutultam, leépültem, eljutottam a minden mindegy állapotba. semmi se érdekel, semmi vonzót érdekeset kihívót nem találok ebben a munkában, az agyamra abszolúte semmi szükség sincs, mert repetitív droidmunka az egész.

És ez kihat a mentális állapotra teljes motivációvesztés feleslegesség-érzés, leszarok mindent állapot. A munkám elvégzem, panasz rám nincs, de nulla, egy szikra érdeklődés affinitásom nincs itt semmihez.

Hogyan lehet ebben bármi élvezetet találni és megmenteni magam a teljes mentális széthullástól?


már évek óta járok pszichiáterhez, antidepi reggel este + xanax de nem old meg semmit, max enyhít kicsit


júl. 21. 13:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
28as mit dolgozol most, ha szabad kérdeznem?
júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
30-as mit dolgoztál, érdekel :))
júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Egy jó orvos hamar rendbe szedne -ha együttműködsz vele- és nem kellene hetente járni hozzá, max 1-2 havonta, egy darabig.

Ha nem titok, mivel diagnosztizált?

júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Én nem a 31 vagyok, vagy esetleg a másik személyiségem akiről nem tudok, de mindig kb ugyanazt kérdezi mint én :)
júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

"antidepi reggel este + xanax de nem old meg semmit"

Nem bizony, még az is lehet, hogy többet árt, mint használ. Ugyanazt a gyógyszert szeded, vagy voltak módosítások a kezelésben? Nekem is volt nehéz időszakom, akkor kaptam valamit -több évtizede, nem emlékszem, mi volt- attól sokkal jobb volt, de csak pár hétig szedhettem, azalatt rendbe is jöttem. Én ajánlottam a viccek olvasását, rajtam akkor az segített, főleg a zsidó viccek, a bölcs humorukkal. :)

júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

"Nekem is volt nehéz időszakom, akkor kaptam valamit -több évtizede, nem emlékszem, mi volt- attól sokkal jobb volt, de csak pár hétig szedhettem" Hát ez csöppet nehezen hihető, uis az antidepik hatásmechanizmusa 2-6-8 hét (hét!!) mire kiépül vagyis 2 hónap akár mire elkezd hatni.


ha pár hétig szeded, értelme semmi mert még el se kezd hatni.... sántít a sztori.

júl. 23. 10:30
 37/38 A kérdező kommentje:

meg mellesleg ha ezt az egészet zömébében a szar munkahely okozza ami marad és állandó, akkor szedhetek én mellette akármit... ez evidens.

a fájó lyukas fogra is szedhetek én fájdalomcsillapítót, de minek. attól még lyukas marad.

júl. 23. 10:31
 38/38 anonim ***** válasza:

35 vagyok

A sztori igaz, nem sántít.

Én jobban akartam lenni, te meg inkább dagonyázol az önsajnálatban, és gyártod a kifogásokat.

Ez is egy módszer, csak semmi sem lesz tőle jobb.

júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!