Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden kihívástól mentes...

Minden kihívástól mentes totális leépülést okozó irodai éhbéres munka esetén milyen túlélési tippek lehetnek? Antidepi és pszichiáter úgy tűnik kevés

Figyelt kérdés

Tippeket kérnék!

Hogyan kerülhetem el a teljes elbutulást,mentális leépülést, totális motivációvesztést ebben a munkakörben?

Mióta ebben dolgozom, kb egy cserepes virág szintjére süllyedtem mentálisan, elbutultam, leépültem, eljutottam a minden mindegy állapotba. semmi se érdekel, semmi vonzót érdekeset kihívót nem találok ebben a munkában, az agyamra abszolúte semmi szükség sincs, mert repetitív droidmunka az egész.

És ez kihat a mentális állapotra teljes motivációvesztés feleslegesség-érzés, leszarok mindent állapot. A munkám elvégzem, panasz rám nincs, de nulla, egy szikra érdeklődés affinitásom nincs itt semmihez.

Hogyan lehet ebben bármi élvezetet találni és megmenteni magam a teljes mentális széthullástól?


már évek óta járok pszichiáterhez, antidepi reggel este + xanax de nem old meg semmit, max enyhít kicsit


júl. 21. 13:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a munkakör a hibás? Azt írod évek óta jársz pszichiáterhez, gyógyszert szedsz. Azóta ott dolgozol? Ha valóban csak az éhbéres munkakör a felelős, akkor hagyd ott, keress bármi mást, lehetőleg kemény fizikai munkát.
júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%

A te hibád. Rég válthattál volna, vagy kereshettél volna mellé olyan hobbit, amiben megélheted azt, ami után vágyakozol.

A pszichiáter jó ötlet, mert láthatóan belepunnyadsz az önsajnálatba és egyedül nem éred fel ésszel, hogy csak te vagy érte a felelős.

Mondjuk azért azt is megkockáztatnám, hogy a mentális egészséged sosem volt rendben... Így meg méginkább örülnöd kéne a munkának, mert ilyen betegséggel nem kapkodnak érted a munkáltatók.

júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

"Biztos, hogy a munkakör a hibás? Azt írod évek óta jársz pszichiáterhez"


így van. és évek óta dolgozom itt. pár hónapja (2 ) voltam itt amikor először orvosnál jártam.

azóta lejtmenet mentálisan is, fizikálisan is (napi 8 óra ülőmunka) na és anyagilag is (200 nettó hideg vízre se elég)

júl. 21. 13:58
 4/38 A kérdező kommentje:

„ Rég válthattál volna, vagy kereshettél volna mellé olyan hobbit,“



mondjuk a depresszió csöppet kizárja a cselekvésre való képességet és akaratot.... ez eléggé evidens... egy depresszióstól számon kérni miért nem változtat.... bammeg hát miért nem mert depressziós azért nem. ha képes lenne változtatni nem lenne mentális beteg. ez eléggé evidens. miért megy neki a falnak a vak hát nem látja hogy ott a fal? nem, nem látja. ... de azért számon kérjük rajta miért nem látja, noha tudjuk róla hogy vak....

júl. 21. 14:05
 5/38 anonim ***** válasza:
12%
Tipikus, arra persze van magyarázatod, hogy miért nem. Több ez, m8nt depresszió, szóval qrvara becsüldmeg a munkahelyed.
júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
A lejtmenet attől is lehet, hogy nem akarsz magadért tenni semmit. Az orvostól, és a gyógyszerektől várod a megoldást. Nem fogja megoldani a tabletta a gondodat, legfeljebb nem törődsz vele. Nem véletlenül hívják "lesz.rom" tablettának. Legyenek céljaid, amikért hajlandó vagy tenni is, és keress más munkát. A fizikai aktivitás a mentális állapotodnak is jót tenne. 1-es voltam.
júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Nem a munkahely az életed értelme! Az kell a megélhetéshez, de a többi idődben azt csinálsz, amit akarsz. Persze szerencsés, akinek a munkája a kedvtelése egyúttal, de ez nem általános. A szabad időddel próbálj valami értelmeset/kellemeset kezdeni.
júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
"Nem a munkahely az életed értelme! " és miért ne lehetne az az értelme? Ha más úgysincs? Mi legyen az értelme egy hülye semmitérő hobbi, egy dög, egy kutya macska vagy mi? semminek nincs semmi értelme, így akár lehet a munka is az értelme más úgysincs.
júl. 21. 18:17
 9/38 anonim ***** válasza:
Társra, barátokra, vagy csak beszélgetésre valakivel, nincs igényed? Vagy van társad, barátaid, de nem érdekel?
júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
senkim sincs nem is volt soha. nem igazán tartok rá igényt na meg aztán ki a lóf***nak kellek... én az a fajta vagyok akivel még az se ülne le söröni akinek én fizetném a sörét.
júl. 21. 18:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!