Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy sürgősségi...

Van olyan, hogy sürgősségi pszichiátria?

Figyelt kérdés
4 hét múlva lenne időpontom tbs pszichiáterhez. Úgy érzem nem bírom ki addig, hogy ne bántsam magam, nem tudok megnyugodni, jó lenne beszélni egy szakemberrel aki tanácsot ad mit tegyek. Halálvágyam is van mindennap. Olvastam, hogy a Semmelweis egyetemen elvileg van sürgősségi pszichiátria. De nem oda tartozok helyileg. Ott vajon segítenek? Vagy Budapesten belül hova lehetne menni? Ha van ilyen hely egyáltalán

júl. 19. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A sürgősségire bemehetsz, de arra készülj, ha ezeket elmeséled az ottani szakembereknek, akkor be fogsz kerülni a pszichiátriai részlegre és ott fognak egy darabig. Erre van szükséged?
júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, a Semmelweis országos területi ellátási kötelezettségű intézmény. De kérdezd meg tőlük, az a biztos.

Ha ők nem, akkor keress olyan intézményt, ami országos, és van sürgősségi.


És/vagy felhívhatsz különböző lelkisegély-szolgálatokat, többnyire ingyenesen hívhatók; és van, amelyik nem csak munkaidőben működik.

júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

#1

Amikor az ember komoly öngyilkossági vágyakat érez, akkor inkább igen, fogják bent egy kicsit. Még mindig jobb mintha inkább otthon túladagolná magát...

júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

És valóban. Országos területi ellátási kötelezettsége van. Ismerősömet vittem be egyszer, nagyon normálisak, kedvesek, segítőkészek.

Hidd el, menni fog. :)

júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mire lenne szükségem.

Egész napos depresszív gondolataim vannak. Lehet rossz a gyógyszer amit szedek. Már régóta szedem az antidepresszánst. Szóval nem tudom, jó lenne ha meghallgatna egy pszichiáter és tudna tanácsot adni vagy másik gyógyszert. Félek, hogy megőrülök

júl. 19. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy írtam, nagyon normálisak. Inkább menj be, beszélj egy szakemberrel. De ne tegyél semmi butaságot!!!
júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most leginkább arra lenne szükséged, hogy valakivel hatalmasat beszélgess.

Olyan valakivel, aki megért!

Öntsd ki a szíved!

Sajnos úgy látom a szülőket nem szeretnéd bevonni.

Van olyan antidepresszáns gyógyszer amelyik öngyilkosságra késztet. Sajnos a nevére már nem emlékszem.

És leginkább erősíteni kell sz idegrendszert, nem eltompítani

!!!

Nem mondom, hogy gyógyszer nem szükséges, mert időnként kell, ha felborult az agy kémiája.

Vannak ingyenes segélyvonalak!

Interneten megtalálod!!!!

A vagdosással kapcsolatban, privátban, ha emailben küldhetek cikket, szívesen megteszem.

Mi az ami neked a legjobban fáj az életedben?

júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem menj el abba korházba a Semmelweis egyetemebe és mond azt ,hogy nem birod tovább.Én szerintem megértők lesznek.


Addig is próbálj meg nyogodt maradni.

Hallgas relax zenéket.

Próbálj mosolyogni és nevetni akár úgy is ,hogy vicces videókat nézzel.

A mosolygást csináld indokolatnalnúl is.

Nekem ezek segítettek a problémámon.

júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!