Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden kihívástól mentes...

Minden kihívástól mentes totális leépülést okozó irodai éhbéres munka esetén milyen túlélési tippek lehetnek? Antidepi és pszichiáter úgy tűnik kevés

Figyelt kérdés

Tippeket kérnék!

Hogyan kerülhetem el a teljes elbutulást,mentális leépülést, totális motivációvesztést ebben a munkakörben?

Mióta ebben dolgozom, kb egy cserepes virág szintjére süllyedtem mentálisan, elbutultam, leépültem, eljutottam a minden mindegy állapotba. semmi se érdekel, semmi vonzót érdekeset kihívót nem találok ebben a munkában, az agyamra abszolúte semmi szükség sincs, mert repetitív droidmunka az egész.

És ez kihat a mentális állapotra teljes motivációvesztés feleslegesség-érzés, leszarok mindent állapot. A munkám elvégzem, panasz rám nincs, de nulla, egy szikra érdeklődés affinitásom nincs itt semmihez.

Hogyan lehet ebben bármi élvezetet találni és megmenteni magam a teljes mentális széthullástól?


már évek óta járok pszichiáterhez, antidepi reggel este + xanax de nem old meg semmit, max enyhít kicsit


júl. 21. 13:00
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem súlyemelés hanem mozgás. Napi 1 óra általában, néhány pihenőnappal. Mivel egész nap ülsz mint egy növény, mások meg mondjuk napi 8 órát tevékenykednek. Ezt ellensúlyozni kell, ha nem akarsz rövid úton elhalálozni. Ezt a pszichiátered is el fogja mondani, mivel ő is az orvosi egyetemen tanult, ahol általános egészség is szóba került.
júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

"Napi 1 óra általában, néhány pihenőnappal." napi 30 km bringa megvan, ha nem is naponta de 2 naponta, de nyáromn akár naponta.


de az a napi / 2 nap 1 szaros óra nem ellensúlyoz napi 8 óra tömény fost tömény szart egy mocskos okádék munkahelyet.

ezt kár vitatni. napi 8 órát fuldoklok a fosban, a 2 napi 1 órácska ezen semmit se segít.

júl. 22. 19:21
 23/38 A kérdező kommentje:

" Ezt a pszichiátered is el fogja mondani, "


érdekes évek óta járok hozzá de ilyet soha 1x se említett. de érdekes, nemde?

júl. 22. 19:22
 24/38 anonim ***** válasza:
Oké, akkor a mozgással rendben vagy. Az meg hogy a pszichomókus nem kérdezett rá az életmódodra, hasonló okok miatt lehet mint hogy a munkahelyed pusztulat, tele van minden hozzá nem értő csókos emberekkel, és vacak munkahelyekkel. Esetleg vállalkozás?
júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Kezdünk kifogyni az ötletekből... Azt még nem írtad, hogy miért nem akarsz munkahelyet változtatni, ha utálod. 3 diplomával tiéd a világ!
júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

"3 diplomával tiéd a világ!"


aha!!! az biztos. mehetek árufeltöltőnek szart pucolni portásnak és utcaseprőnek. kb.

meg maradhatok ebben az állami irodai szarban amiben most vagyok. 3 BÖLCSÉSZ diploma és korban alulról verem az 50-et. na így már nem olyan fényes igaz?

júl. 22. 21:07
 27/38 anonim ***** válasza:
Pszichiátert is válthatnál, mert a lejtmenetből már régen ki kellett volna hoznia. Legalább.
júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
26# Amikor bankban dolgoztam reggelente irigykedve néztem az utcaseprőket, milyen jó nekik, egész nap kint lehetnek. Pedig a munkámat szerettem, de egész nap bent lenni, az nekem szörnyű volt! Változtattam, és megtaláltam álmaim munkáját.
júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

"Pszichiátert is válthatnál, mert a lejtmenetből már régen ki kellett volna hoznia. Legalább."


sztk alapon NINCS szabad orvosválasztás. nincs kire váltani így is sok hónapos várólisták vannak. magánban meg 25-30-35.000 /óra. kinek van arra pénze.

júl. 22. 21:17
 30/38 anonim ***** válasza:
Én javaslom hogy menj el Ausztriába dolgozni. Én is így tettem, sokat dolgoztam, de túráztam is, valami fantasztikus élmény volt, teljesen felpezsdített, kirángatott a mindennapok monotonitásából. Még akkor is, ha a meló nem mindig volt túl jó...
júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!