Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire fájt volna ez az...

Mennyire fájt volna ez az öngyilkossági mód?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy krónikus betegsêgem, a colitis ulcerosa. Pár éve nagyon sokáig fellángolt, szinte semmilyen kezelésre nem hatott. Én úgy láttam hogy már nem lett volna értelme élnem, ezért úgy gondoltam, hogy véget akarok vetni az életemnek. Arra gondoltam, hogy sósavat iszok. Szerencsére nem tettem meg. De milyen halál lett volna?Gyors vagy lassú?Mennyire fájdalmas?
júl. 20. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Először is, borzasztóan örülök, hogy még itt vagy köztünk. :)

Másodjára elég rossz mód lett volna. Érezted volna, ahogy kimarja a nyelő, vagy akár a légcsövedet, ezt követően pedig a gyomrodat, stb. Vannak ennél sokkal fájdalommentesebb módok is. És nem is ez a leggyorsabb.

Örülök, hogy még feltehetted ezt a kérdést.

júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
hát igen, társadalmunk nem ad megoldàsi módszert ilyenre, bármekkora is a szenvedés (pl Karsai Dániel), pedig kellene, nehogy már sósavban meg ilyenekben kelljen gondolkodni, azt lenyelni sem tudnád instant hányás reflex miatt. so better google helium exit bag
júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos ilyen országban élünk. Ahol a vallás szentebb, mint az emberi érdek. Ahol a lopás nem számít, ahogy az sem h az eü és az oktatás romokban.

35 éve azt mondták utol fogjuk érni Asuztriát... Ha így haladunk reméljük majd egyszer Bulgáriát.

És akkor valóban, egy halálos beteg embernek azon kell gondolkodni, hogy mi a leggyorsabb és legemberibb mód arra, hogy véget vessen az életének, csak azért mert ott fent a bajszosok magasról sz..nak rá, hogy mi az az emberi méltóság.

És ilyen országban élünk. És a legrosszabb, h az emberek ezt hagyják...


(1es voltam)

júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Borzasztóan fájdalmas lett volna, ráadásul valószínűleg túlélted volna, és hátralevő életedben még a nyelés is borzasztó kínokkal járt volna...
júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassú. Átmarja a nyelőcsöved. Ha szerencséd van eléri a légcsövet is és borzalmas kínokközt habzó véres nyállal megfulladsz. Ha nem, akkor várhatsz órákig, amígy a beleidbe jut. A gyomor ellenálló, abban is sósav van, szóval lehet max egy durva hascsikarást és gyomorfájdalmat kaptál volna, amit esetleg túlélsz, de életed végéig kínlódnál a belső sérülésekkel. Valószínűleg szondán ehetted volna a tápszert.
júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!