Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek volt már olyan érzés,...

Veletek volt már olyan érzés, hogy meg akartál halni,véget akartál vetni az életednek, de soha nem tennéd meg a szeretteid miatt? És emiatt te szenvedsz? Mert ha megteszed nyilván egy önző figyelemhiányos vakarcs leszel minden ember szemében.

Figyelt kérdés

júl. 20. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelenleg is ez van.
júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Sokszor.

De igazából nem is tudnám megtenni, ezek csak alkalmi mélypontok. Aki igazán meg akarja tenni, az olyankor már nem gondol a szeretteire.

júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Volt. Olyan is volt, hogy továbblendültem és már ők sem érdekeltek, mintha csak idegenek lettek volna. Azóta sem érdekel, hogy ki szerint lennék önző vakarcs, fogalma sincs, hogy miről beszél.
júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Nem, sajnos én egy rosszabb fajta ember vagyok, akit ez nem érdekel.
júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Meg is próbáltam és sz@rtam a "szeretteimre". Miután nem sikerült a kísérletem (nem sok kellett hozzá), ők is sz@rtak rám. :(
júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nagyon sokat gondolkodtam abban az időszakban és azért nem tettem meg mert valószínűleg ők is találtak volna meg és azért azt nem lett volna nekik könnyű feldolgozni. De kezdek rendbe jönni talán.
júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem még az tart vissza, hogy esetleg nem sikerül befejezni az életet, de vegetatív állapotba kerülök, így óriási terhet jelentenék számukra.
júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 gungasam ***** válasza:
100%
Az öngyilkosság egy mindenki ellen való bűncselekmény amellyel minden szerettünket terheljük lelkileg és anyagilag. Pláne ha még családfenntartók is vagyunk. Azonkívül baromira rontja a statisztikát! Mégha örök ágyra ítélve pelenkáznának családtagjaim, akkor is szükségük lehet a jövedelmemre. Tudom, hogy az én szarom is büdös de nyugdíjam nem az!
júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

"Veletek volt már olyan érzés, hogy meg akartál halni,véget akartál vetni az életednek, de soha nem tennéd meg a szeretteid miatt?"

Igen.


"Mert ha megteszed nyilván egy önző figyelemhiányos vakarcs leszel minden ember szemében."

Nem gondoltam így. Beláttam, hogy komoly probléma, hogy ilyen gondolataim vannak, ezért elmentem pszichológushoz, aki segített rendbeszedni.

júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

11 éves korom óta ebben vagyok, a szüleim miatt nem merem megtenni mert nagyon szeretnek engem és csak én vagyok nekik.

Én inkább már elkezdtem passzív módokat választani mint pl. éheztetés + napi 1 doboz cigi tartósan. Egyszer majd csak elrákosodom.


28/n

júl. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!