Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek volt már olyan érzés,...

Veletek volt már olyan érzés, hogy meg akartál halni,véget akartál vetni az életednek, de soha nem tennéd meg a szeretteid miatt? És emiatt te szenvedsz? Mert ha megteszed nyilván egy önző figyelemhiányos vakarcs leszel minden ember szemében.

Figyelt kérdés

júl. 20. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Ja és nem igaz hogy aki igazán akarja az nem gondol a szeretteire… Én igazán akarnám de miattuk nem tudom megtenni. Arra várok hogy meghaljanak addig is tönkreteszem magam már jó ideje.
júl. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Csak a szeretteim miatt tenném meg!!
júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha valaki bármi miatt nem tudja megtenni, akkor igazán, a lelke mélyén nem is akarja. És ez így van jól. Egy életünk van, bármilyen szar is.
júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Na akkor most a szeretteink miatt szedjük össze magunkat!
júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálam ez egyáltalán nem szempont. Egyébként sincsenek szeretteim. Mindenki utál. A fő visszatartó erő, hogy nem sikerül és lebénulok, vagy fájdalmas lesz és mondjuk 30 perces, vagy akár 1-2 órás kínhalált halok.. Egyre többször érzem, hogy le kéne zárnom ezt az egészet, mert semmi értelme nincs élnem. Sokkal több negatív emlék, trauma van, mint pozitív, a mérleg nyelve nagyon egyenlőtlen, ráadásul senkinek sem hiányoznék. A választott öngyilkosságom valami gyors és hatékony lenne. Valami erős bogyó, altató, nem tudom van-e ilyen.. A helyszín meg: biztos nem ugranék le a tizedikről, meg vonat alá sem mennék, mert nem akarnám sokkolni az embereket, hogy lássák a hullámat, vagy a mozdonyvezetőnek, utasoknak életreszóló traumát okozni. Valami síkvidék, mező talán.. Napraforgók között, vagy a kukoricásban halnék meg szívesen, hogy halálom előtt lássak valami szépet. Amikor mentem el a hosszú, nagy napraforgó sorok közt, mindig azon gondolkoztam, milyen szép lenne egy ilyen helyen meghalni. A holttestemet viszont nem akarnám, hogy megtalálják. És egy ilyen hely nem jár túl sok ember, ideális lenne nekem.
júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
15# Tehát én mindenképp valami, nyugodt, kihalt, békés helyet választanék.. Sosem értettem azokat az öngyilkosokat, akik pl kiugranak a tizedikről.. Megalázó lehet, hogy a többiek látnák a hullámat, én nem akarnék ekkora felhajtást.
júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebben az országban már nincs családtagom, rokonom, mindenki meghalt (természetes halállal). Nincs feleségem, barátnőm, sem gyermekem (utóbbi nem is lehet). 2000 km-re élnek a testvéremék. Tartjuk a kapcsolatot, jóban vagyunk, de meglennének nélkülem (most is megvannak). Viszont nem szeretnék gondot okozni nekik, eladom a lakásomat és elrendezem a dolgaimat, hogy ne okozzak nekik terheket (lakásfenntartás a hagyatéki végzésig, aztán a lakáseladás). A lakáseladásért kapott pénz ott lesz a bankszámlámon (van rá mód, hogy még a végzés előtt hozzájuthassanak).


Csak hát biztos módszert kell választanom.

júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!