Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rakhattak a colamba titkosugyn...

Rakhattak a colamba titkosugynokok nyomkoveto részecskéket?

Figyelt kérdés
Mentális beteg vagyok a pszihiaterem szerint de mégis elképzelhetetlen tartom hogy ezt teszik velem.

#cola #beteg #FBI #Titkosugynokok
júl. 12. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Az FBI csak amerikán belül tevékenykedik. A CIA esetleg rakhatott.
júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőség van.

Vagy troll vagy, ez az első tippem

A második pedig az, hogy paranoiás

júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen, persze. Menj el a Szent János Kórház pszichiátriájának zártosztályára, és kérd meg őket, hogy távolítsák el belőled a titkosügynökök nyomkövető részecskéket, amiket a kóládba raktak. És többé ne igyál kólát, se semmi mást, csak vizet.
júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
A vízbe is rakhatnak.
júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gondolom, ennyire fontos ember vagy...
júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért pont téged követnek? El tudod képzelni hányféle ember lehet aki tetszőleges témában ezerszer kompetensebb nálad? Gondolj bele ha arról készült tanulmány, hogy hány méterre fosnak a pingvinek, akkor szerinted miről nem? Miben lehetsz te a legjobb a világon? Vagy akár benne a 100 legjobban?

Vagy szerinted mindenki mást is követnek? Hányan dolgoznak ott mégis?

júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én olyan helyen dolgoztam ahol titkosugynokok figyeltek a rendvedelemnel. 7 éve otthagytam de pszihiaterhez kerültem aki paranoiaval kezel. De szerintem ez én valóságom hitelesebb és az motoszkál a fejembe hogy még mindig figyelnek mert szerelmes voltam a csajba.
júl. 13. 16:42
 8/14 anonim ***** válasza:
7 év után vajon megéri, hogy egy csomó embernek te légy a munkája? Az ország tele robbantani akarókkal, lövöldözőkkel, más országok kémeivel, mindenféle bűnözővel... ők mind kevésbé fontosak nálad?
júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy felfüggesztették a megfigyelesemet? Biztos vagyok benne hogy ha ez így van egy idő múlva újra eloveszik az ugyemet az alkotmanybirosag emberei.
júl. 13. 19:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak higgyél amit akarsz, legfeljebb teljesen megbolondulsz (ha még nem történt volna meg)...
júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!