Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rakhattak a colamba titkosugyn...

Rakhattak a colamba titkosugynokok nyomkoveto részecskéket?

Figyelt kérdés
Mentális beteg vagyok a pszihiaterem szerint de mégis elképzelhetetlen tartom hogy ezt teszik velem.

#cola #beteg #FBI #Titkosugynokok
júl. 12. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nincs betegségtudatod, ez ennek a pszichés betegségnek a legrosszabb része.

Mindegy mit írunk, az antipszichotikumot szedni kéne, ahogy a doki felírta.

Nem fogod fel mert beteg vagy.

Jobbulást!

júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha előveszik akkor mi lesz? a te saját szempontodból mi lesz más? drágább lesz a kenyér? korábban zárnak majd a boltok? gyorsabban olvad a fagyi? többet fogyaszt az autó?
júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha eloveszik akkor figyelni fognak mindenhol. Az én szempontokból az lesz más hogy mindenkit figyelni fogok hogy figyelnek engem.nem lesz drágább a kenyér nem zárnak gyorsabban a boltok nem olvad a fagyi nem fogyaszt többet az oto. Gyorsabban zajlik az életem és lesz egy célom amiért érdemes lesz felkelni. Minden rólam szól majd és más nem létezik csak az az egy valóság amiben én vagyok a megfigyelt személy és ezért minden figyelmem arra megy majd el hogy figyeltem hogy kik figyelnek meg.
júl. 14. 07:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Kutya nem kíváncsi rád.
júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!