Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hányástól való félelem ellen...

Hányástól való félelem ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
júl. 6. 04:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Na ugye; tudtam, hogy van valami...

Akkor adott a dolog: ezeket a traumákat kell feldolgozni...

júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

5-6 vagyok

Igen, hasonló terápiával "dolgozunk" a pszichológusommal is, ha szabad így kifejeznem...

Sokadjára megyek,de sajnos pontosan még nem sikerült meg fejteni, iszonyatosan bánt,mert már szeretnék ezen túl lendülni, nagy befolyással van az életemre. Elegem van

júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem csak én tudok magamon segíteni. Senki nem fog helyettem nem felni vagy bátor lenni stb. Vagy pozitívan gondolkozni. Ezeket a harcokat egyedül kell legyőzni. Nyilván lehet segítséget kérni útmutatást de helyetted nem fogja senki magát jól érezni. Erre is rájöttem és tényleg így van. Nem egyszerű kemény dolgok ezek én tudom de mivel kipróbáltam már mindent így rájöttem hogy vagy befejezem és jól leszek vagy örökké így maradok.

Próbáltam meditaciot orvost vallást sportot munkába valo temetkezest menekülést a gondolatok elől stb

Semmi se vallt be egyedül a meditaciot tudom mondani.

júl. 6. 15:58
 14/22 anonim ***** válasza:
Próbáltad már az alapokot ténylegesen kezelni?
júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
De ha a meditáció és a magnézium segített, akkor miért nem csinálod-szeded ezeket?
júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen nyilván magunkban kell úgymond rendet tenni. Fel tárni a miérteket és megoldani, vagy meg magyarázni azt. Nehéz ez,ezt be vallom,iszonyat erős önismeret kell,és fejlődés. Számomra ez még teljesen reménytelen. 😥 5-6-12 voltam
júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

15os

Újra elkezdtem ezt csinálni. Újra szedem meg rendezem szépen fejbe a dolgokat eddig jól vagyok. Jobban...

júl. 6. 16:37
 18/22 anonim ***** válasza:

Emetofóbiád van, ami a hányástól való félelem.

Nem nagyon tudsz vele kezdeni, meg ez egy olyan fóbia amit nem tudsz kezelni. Mármint nem úgy mint a pók fobiát hogy például megfogod a kezedben a pókót, simogatod stb. Aztán legyőződ a fóbiád.

Max csak meghánytatni tudod magad ami nem túl egészséges és nem is ajánlom.

júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha innál alkoholt néha akkor már nem félnél tőle ,mer átélnéd.

És ez nem is akkora marhaság amit mondok ,mert pl: én a stötétségtől való félelmemet úgy győztem le ,hogy kimentem éjjel sétálni sötéthelyekre ,mint temető a városnak a sötétebb részeire stb.

Én a szembe nézést ajánlom ,mert azzal lelehet csökkenteni a félelmedet egy egészséges szintre.

júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Alkoholt nem szeretem a hanyas miatt sem se maga az izet.

Egy hete hánytam kb úgy volt mentem munkába. És már reggel éreztem szarul vagyok hányingerem van. Jó be ültem a kocsiba elkapott a szorongás a felelem menekultem előle. Aztán már a lampanal álltam a munkahely előtt és éreztem hányni fogok. Elfogadtam és úgy voltam vele hanyok egyet. Leparkolni se tudtam már öklendeztem kettőt kinyitottam a kocsi ajtót és jött jött. De valahogy bekapcsolt bennem egy erzes hogy ez nem is olyan rémisztő. De meg mindig felek kicsit de ha erre gondolok enyhül

júl. 7. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!