Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa 5 mg antidepresszáns...

Scippa 5 mg antidepresszáns felét szedem 5 napja és ugy felerősítette a szorongásom hogy rosszabbul vagyok mint előtte.A doktor nő azt mondta sajnos az első 2-3 hét ilyen rossz lehet de én már ugy elvagyok keseredve. Vajon lesz ez jobb?

Figyelt kérdés
jún. 21. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be ez a gyógyszer, ha emeled szerintem fosabbul leszel.
jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb lett?
jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igy hogy szedem mellé a nyugtatót így igen elviselem de nem mindig rossz.Hullàmvölgyeim vannak egyik nap jobb akkor màsik nap vannak rossz pillanataim de az se egész nap.Vàltozó de alig vàrom hogy túl legyek ezeken.7 napja szedem
jún. 23. 22:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként te milyen gyógyszert kaptàl helyette? És az jó volt màr?ma beszéltem a pszchiàterrel de ugy nêz ki nekem is gyógyszerváltàs lesz mivel beveszem a gyógyszert reggel és utàna kezdel szorongni előtte semmi.két napig mondta próbàljam meg az 5 mg ot de ugy hogy fele reggel fele délbe.Ma bevettem a másik felet azota szar.
jún. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!