Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet bajom, ha gyógyszerre...

Lehet bajom, ha gyógyszerre ittam?

Figyelt kérdés
Délután egy órakor vettem be a Cipralexet, és most megittam két feles whiskeyt. Egyébként nem szoktam inni, de most így alakult.

jún. 18. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Semmi bajod nem lesz, ez SSRI gyógyszer, nem benzodiazepin.
jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
hallod,ne egesd magadhany eves vagy8-12?mert akkor oke h ilyebeket kerdezel
jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

meg benzodiazepine-tol sem lesz semmi bajod ha mertekkel iszol meg szeded. 0.125mg-hoz whiskyt inni max a kutya fog fingani. Nagyobb mertekkel vannak gondok, 4 - 10 mg meg whisky az mar azert utos, de meg mindig nem halalos, alszol egyet, de nem hosszut. A gond a Rivotrillal lenne, az hosszu ideig tart, igaz kesobb fejti ki a hatasat 1 - 2 ora, de arra inni kreten veszelyes, akar 0.5mg tol kezdve.


De hat... pszichiaterem is latott mar csodat heroin tuladagolassal - valaki egyebkent a herointol nem bekabul, hanem felporog, ugyanigy amfetaminnal valaki felporog, mas meg 1 ora mulva alszik egy 8 orat. Youtubeon utana lehet nezni. Teljesen embertol fugg. En peldaul 12mg Rivotrilt szedek meg 4mg Xanaxot meg egy masik komplexebb nyugtatot, antipszicho/antidep. egyaltalan nem szedek - major depresszioval. A kezelesem igy egyenliti ki egymast, mert a 12mg valoban almosit de nem veszesen, de ha kibirom azt a 2 - 3 orat akkor mar nem. De ha beveszek vele Xanaxot akkor ez nincs, marmint az alvas hatas, mert ram a Xanax elenkito hatassal van, es nem, nincs toleranciam egyikbol sem. Ezt hivjak paradox hatasnak.


Erre bizonyitek is ha sok Rivotrilt szedsz vagy Xanaxot mondjuk 3 orankent, anterograd amnesiad lesz ugy kb 10 ora mulva -> nem tudtal emlekeket formalni abban az idoszakaszban. Ezert hulyeseg a tolerancia kifejezes. Ez a kifejezes azt jelenti, hogy ujra meg ujra ugyanazt az enyhen "euforikus" meg eros nyugodt allapotot akarja elerni. Panikosok is szedik evek ota, es hat. Ha tolerancia van, akkor miert hat meg mindig nekik peldaul.

jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Lehet bajod főleg ha rendszeresen iszol gyógyszerre. Elkezdhetsz orjongeni aztán bevisznek a pszichiátriai betegek számára fenntartott hejre.
jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
en minden nap rivotrilra iszok esmeg se fordult a fejemben meg ilyen kerdes🤔nem is keves rivot 8mg minimum es nem is keves piat.Amfetamintol en is ahogy valaki irta nem felporgok ha em leulok mijt a szarrr es 24 de volt h 48oran kereszrul ki se jotem a budibol dik.
jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 23 éves vagyok, és az öt ujjamon megtudom számolni, hogy életemben hányszor ittam. Tehát ebből nem csinálok rendszert, sőt magamat ismerve, most kb megint egy évig nem fogok inni. Egyébként nem lett semmi bajom. #5 ez durva, ennek hosszútávon nem lesz jó vége...
jún. 20. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!