Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánsra lehet inni...

Antidepresszánsra lehet inni alkoholt ?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek lesz a szülinapja és szeretnék inni egy keveset .

Amúgy már 1 éve nem ittam amióta szedem



#alkohol #gyógyszer #Antidepresszánsra
jún. 13. 09:57
1 2
 1/11 Mad Max2 ***** válasza:
25%

Én vadkával veszem be a xanaxot



Nagyon oldja a feszkót:)

jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

aki beirja a xanax nem antidepresszans az nezzen utana nyugati forrasoknak, szakirodalomnak. Pedig az.


De lehet inni alkoholt egyebkent vele, de nagyon kicsit. Meg attol is fugg milyen ital meg mennyi xanax. 0.25mg xanaxra azert nem felnek. 1mg-ra mar a fitymam huzna a makkom azert arra jo kicsit ha egyaltalan ne.

jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Van ilyen ismerősöm, aki az ilyen gyógyszerekre ráivott. Hát, nem tudom, mikor nézett ki rosszabbul, ha nem szedte a gyógyszert, vagy ha szedte és ivott mellette.
jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nyugtatót szedek . Scippát
jún. 13. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:

En nem tudom miert szed itt mindenki escitalopramot meg citalopramot. Ez valamifajta nyugtato lehet ezek szerint, valami enyhe antidepresszans hulye mellekhatasokkal. Rosszabb mint a xanax. Ugyanugy fuggo leszel, lerakni szar, es tobb mellekhatas, maradando, xanaxnal elmulik.


Ezek mar regi trukkok. Eros depressziora mar SNRI-ket szoktak felirni, SNRI-ket, valamivel kiegeszitve nyugtatoval pl rivotril. Pl venlafaxine, duloxetine, mirtazapine, mianserin, california rocket fuel, ezek.


Itthon leragadtunk az SSRI-knel vagy nem tudom. Nagyon ritkan latom, hogy valaki duloxetine-t szed vagy venlafaxine-t. Azok pedig nagyon hatasosak. Nincs libido csokkenes, meg ilyenek. Nem hizlal stb... Antidepresszansra lehet inni odafigyelt mertekkel. De nem tudom mennyit szedsz, en soha nem szedtem csak paroxetinet es eloszor orgazmus nem volt, aztan fel sem allt. Aztan atpakoltak duloxetine-re meg xanaxra. Egy nyugati hires (szakteruleten) holgy kezelt, tartott kint eloadasokat, stb.. En nem vagyok orvos, szoval kerdezd meg ot, de en csak ezt hallottam, erre ne alapozz, marmint az ivasra.

jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5

Azert szedjuk, mert ezt irtak fel.

A pszichiateteket told le.


Kerdezo, ha reggel veszed be es este iszol 1 sort, sztem nem lesz bajod. Nyilvan ez is egyeni erzekenyseg kerdese. En spec erzekeny vagyom az alkoholra, de ilyen mennyiseg Scippa mellett engem se borit meg.

jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
inkább ne
jún. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót,de nem kell túllihegni,meg túlrugózni rajta.

Ha minden nap teleinnád magad vodkával mondjuk Xanaxra,akkor megértem,hogy baromi gáz,de ha 1 éve nem ittál és most meginnál valami finom hideg jóféle sört,nem hiszem hogy bajod lenne tőle.De tényleg akkor,ha csak keveset iszol!

Ez nem tény,csak saját vélemény!

55F

jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Scippara lehet mertekkel
jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél alkoholt inni? Lehet, hogy inkább növelni kéne a gyógyszeradagodat? Beszélj az orvossal, aki felírja neked, kérdezd meg őt.
jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!