Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyivel elmenjek pszichológus...

Ennyivel elmenjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokat gondolkoztam az elmúlt időben ezen a kérdésen, de még így is tanácstalan vagyok. Úgy érzem, enyhén depressziós vagyok, amiért nem látom az élet értelmét ha már egyszer vége lesz, rossz embernek látom magamat, egy lúzernek amiért introvertált vagyok, és nagyon sokat elmélkedem kb. mindenen, amin csak tudok. Illetve még, egy csomó minden felgyülemlett bennem az iskola, barátok és a családi helyzet miatt. Igazából ennyi okom lenne rá, és emiatt vagyok bizonytalan hogy ennyivel elmenni pszichológushoz, hát, nem tudom... de mindenképp jól esne legalább csak kibeszélni ezeket.

Elmenjek így pszichológus,vagy inkább ne, mert felesleges?



máj. 7. 19:50
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

De erről beszélek, hogy nem akarok kikerülni, hogy utána úton útfélen szidjam? Hogy eljátszam az áldozatot? Meg ez miért szar? Engem csak az zavar, hogy nem tudok ra vigyázni. Ennyi.


Latod épp erről beszélek, hogy ezt a hozzáállast soha nem akarom felvenni!

Nem a te dolgod, nem te szeretted meg, hanem én az én dolgom lenne.


Ez amúgy nem igaz, hogy nem tudunk rajtuk segíteni.


Egy kérdés, tiéd milyen függőségben szenvedett?

máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Neked többi partnered is problémás volt akkor?
máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Miert olvasol olyat, amit nem irok? Honnan veszed, h en szidom ot, jatszom az aldozatot vagy h nem szerettem? Talan ideje lezarnunk ezt az offos csevegest.


Igaz, h nem tudunk rajtuk segiteni. Majd rajossz. Plane ha o nem akarja, de ha akarja is necces, te egyedul nem vagy eleg akkor sem, ehhez szakember kell - es meg akkor is kicsi az esely a valtozasra egy borderesnel.

máj. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

43! Felreertesz, nem megváltoztatni akarom/akartam, csak vigyázni rá.


Csak annyit arulj meg el, hogy a tied milyen függő volt?

máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Alkohol, fű. A tied is fuggo? Mert ezek pluszban iszonyat megboritjak az amugy sem stabil szemelyt.
máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
43 amúgy bocs, csak erre a témára érzékeny vagyok.
máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
45! Nem, már nem az, régebben nagyon rajta volt a nyugtatokon, antidepresszánsokon.
máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Meg te honnan tudtad, hogy borderes, pszichológus mondta vagy ismered ennyire a szemelyiségzavarokat?
máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Volt diagnozisa, de nem foglalkozott vele
máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Értem. Az enyémnek a diagnózisa más volt, de volt ott bőven gond sajnos.


Tiéd dolgozni dolgozott?


Enyém nem, hitelből élt.

máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!