Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyivel elmenjek pszichológus...

Ennyivel elmenjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokat gondolkoztam az elmúlt időben ezen a kérdésen, de még így is tanácstalan vagyok. Úgy érzem, enyhén depressziós vagyok, amiért nem látom az élet értelmét ha már egyszer vége lesz, rossz embernek látom magamat, egy lúzernek amiért introvertált vagyok, és nagyon sokat elmélkedem kb. mindenen, amin csak tudok. Illetve még, egy csomó minden felgyülemlett bennem az iskola, barátok és a családi helyzet miatt. Igazából ennyi okom lenne rá, és emiatt vagyok bizonytalan hogy ennyivel elmenni pszichológushoz, hát, nem tudom... de mindenképp jól esne legalább csak kibeszélni ezeket.

Elmenjek így pszichológus,vagy inkább ne, mert felesleges?



máj. 7. 19:50
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

30! Rendben, akkor itt!

A te személyiség zavarosod rokonod vagy parod volt?

Milyen zavara volt?

Az enyém egy border/narcisztikus -bármennyire furcsán is hat- nő volt, nagyon komoly történelemmel -drogok, bünügyek stb.- aki egy lehetetlen helyzetbe hozta az életét, és a mai napig féltem, hogy mi lesz vele.

máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Border, fuggo, parom volt, ffi.
máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Nem lehetett könnyű, de nem sajnáltad?
máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Dehogynem, remekul tudnak ok manipulalni. Ez egy gondolatom. A masik tokellentetes gondolat, hogy jajj szegeny, magara hagytam tenyleg (mert percig nem valaszoltam az uzenetere) es jajj nekem kell jobban csinalnom. Erzelmi hullamvasut, level 100000. Imad aztan hirtelen gyulol, azt se ertem,mitol valtott. Ezt nem lehet ep elmevel kibirni.

Na es a tied milyen (volt)? Bar azt feltetelezem, te meg benne vagy ebben a szoporollerben, legalabbis erzelmileg meg nem szakadtal el tole.

máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

Az elején teljesen normális volt, borzasztóan megsajnáltam a helyzete miatt -annak ellenére, hogy azt jobbára magának csinálta- pl. Tele volt (van) hitellel, balhés ügyekkel, és néha olyan elveszett volt, folyton tanácsot kért hülyeseget csinált hülyeség után, de amúgy meg egy intelligens, művelt nő, akivel jó beszélgetni, aztán kitalaltuk, hogy összeköltözünk (ő javasolta)-külföldön- onnantól lejtmenet. Semmi nem volt jó, akármit csináltam vagy mondtam, úgy szapult néha mint egy részeg kocsis, decen továbbra is sajnálattal és mindenben engedelmeskedtem, de ez se volt elég, ha vitatkoztam azért haragudott, ha nem vitatkoztam akkor gyáva szar voltam.

A végén ő dobott engem...

máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
93%
Orulj, hogy dobott es ne foglalkozz azzal, h mi lesz vele. Onvedelem, nem onzoseg.
máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
0%

36! Értem én ezt, de attól még nem tudom őt hibásnak tartani. Ő beteg, mintha egy tolószékesre haragudnek, mert nem tud futni.

Ha meg csinál valami ostobaságot (ami nagyon benne van) a végén valami nöi börtönben végzi, vagy az utcán.

máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Nem kell haragudni ra. Tavolsagot kell tartani, fizikailag is (no contact) es erzelmileg is. Ez utobbit en is csak most tanulom, pedig sok ido eltelt. Visszakanyarodva ebben is segit a pszichologus. Meg rendettenni magamban a hurrikan utan. Meg remelem, abban is segit majd, de meg az elejen vagyunk, hogy ertsem, miert a problemas partnereket valasztom es a szar kapcsolatokba ragadok bele.
máj. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

38! Mint mondtam, én soha nem fogom őt így látni. Pont ez az, hogy ez nem önvédelem, hanem a felelősség lerázasa. Ez a nekem jó mindenki más ejtve van, ez nekem nem megy.


Sajnos no contactot egyelőre ő tart, és nem, nem örülök neki. Ő csak egy sérült ember, akire vigyázni kéne, engem pont az zavar, hogy nincs senki, aki vigyázzon rá, gondja meg van bőven.

máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

Uhh, jo nagy szarban vagy akkor. Nyakig benne vagy meg. Voltam ugyanitt en is sokaig, remelem te is kijossz majd belole. 🤞


Felnott ember, vigyazzon o magara. Ha nem tud, az sem az en vagy a te dolgod. Mert barmit teszunk, mi sem tudunk rajtuk segiteni. Es az enyem meg fuggo is volt,ne feledd. Az ugyanugy magaval vonja a par reszerol a megmentes-vagyat, mint a mentalis betegseg. Ha kimaszol belole, amihez javaslom a segitsegkerest, majd maskepp latod te is.

máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!